Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lányt látok, akik a barátjukat agyba-főbe puszilgatják, én hogyan tudnék ilyesfajta vonzalmat kelteni egy lányban?

Figyelt kérdés
Számomra ez az egész igazságtalan. A srácon látszott, hogy egy kőbunkó, a csaj meg ahogy mentek fel a buszon, puszilgatta a hátát. Nekem hogy lehetne részem ilyesmiben? A lúzerező kommenteket mellőzzétek!
2017. júl. 30. 09:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egyszerű olyat kell találni, aki azért szeret, aki vagy. Persze ez nem derül ki az első héten, és ezért jó sok nővel kell lenni.

Nincs ebben titok.

2017. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8%
Egyszerű a képlet: legalább 180-as magasság sportos idomokkal, vonzó arccal és +17-es átlagnál vastagabb kemény farokkal. Legalább 15-20 perc kőkemény teljesítmény az ágyban, amivel a csúcsra tudod juttatni a csajt. Ha ez mind megvan, akkor le sem fogod tudni kaparni magadról a lányt. Nem kell ide pénz vagy BMW (kora huszonéves korig biztosan nem), hanem elég ha egy Leonidas-ként állsz a csaj mellett és elégíted ki az ágyban. Ennyi.
2017. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
5%
Sajnos a nők a bunkó, erőszakos férfiakat szeretik, én is ezt látom, de attól még én nem vagyok hajlandó ilyenné válni, még akkor sem, ha emiatt néhányan melegnek is tartanak!
2017. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Most a 12-est és a 13-ast miért kellett lepontozni? Komolyan, ez a kategória feminácikkal van tele? Szánalom...
2017. júl. 31. 07:52
 15/23 anonim ***** válasza:

Hm, most, hogy ki(s)írtad ide, én is lepontoztam a #12-est és #13-ast. Férfi vagyok, de undorodom ezektől a nyafogó, hisztis, narcisztikus, sértett kis hülyéktől. Talán ha nem arra pazarolnák az összes energiájukat, hogy a körülöttük lévő világra köpködjenek, és nem azon igyekeznének, hogy bunkónak meg erőszakosnak állítsanak be minden párkapcsolatban élő férfit és pénzéhes dögnek minden nőt, nos, akkor talán nekik is nagyobb sikerük lenne a másik nemnél.


Így viszont maradnak örök szüzikék, akiket a csúnya, gonosz társadalom bácsi bánt. Ők viszont nem tehetnek semmiről, hiszen ők olyan tökéletesek, a körülmények áldozatai...

(Remélem, nem kapnak aranyeret az erőlködéstől, miközben megpróbálják ezt a bullshitet bemesélni maguknak.)

2017. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#15 Te egy valódi s**gfej vagy. Tudod, nem mindenki indul előnyből, ráadásul vannak, akiket megaláznak emiatt. Ezek után ne csodálkozzon senki, ha így nyilvánulunk meg.
2017. júl. 31. 09:08
 17/23 A kérdező kommentje:
Amúgy te nagy kemény, élőben is ekkora pofád lenne, ha előttem állnál? Nem hinném...
2017. júl. 31. 09:09
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem hát, mert a röhögéstől beszélni sem tudnék.


Egyébként zseni vagy - azért voltál képtelen AZ ELMÚLT ÉVEKBEN becsajozni, és azért voltál bunkó, mert amikor MOST kiírtad ezt a hülye kérdést, voltak, akik beszóltak neked. A válaszok negatív energiája áttörte a téridő-kontinuumot, visszaszállt a múltbeli önmagadra, és megmérgezte ifjonti lelked.


Tudod, nem mindenki indul előnyből - én sem -, de van, aki megpróbál ezen változtatni, és van, aki inkább a körülötte élőket démonizálja, a társadalmat szidja, és összeesküvés-elméleteket gyárt "a nők csak a bunkókra buknak, brühühü" témakörben.

2017. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18 Add meg a címed, gyökérkém, hadd töröljem le azt az ostoba vigyort a képedről!
2017. júl. 31. 10:14
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

"#15 Te egy valódi s**gfej vagy. Tudod, nem mindenki indul előnyből, ráadásul vannak, akiket megaláznak emiatt. Ezek után ne csodálkozzon senki, ha így nyilvánulunk meg.

"


Az élet első és egyetlen szabálya: "Az élet nem fair!"

Ha ezt felfogtad akkor tudsz előre lépni.


Öregem én 115 kg vagyok 178 cm magas, suzukival járok. És?

Én nem félek odamenni a csajokhoz, és beszélgetni velük, és mivel sokat olvasok tudok is miről.

A barátnőmmel jövőre házasodunk össze, ő pedig nem semmi bomba nő olyan arccal, fenékkel, mellekkel, és egy olyan szép lelki világgal, amit te max a tévében látsz.


És, hogy mi a titok? Az, hogy nem arra a nőre kell rámenni, aki szép, hanem, aki megszépül melletted. Meglátni benne a hercegnőt, mikor ő még nem tudja magáról.

De, amíg te nyavalyogsz, addig a nők se fognak veled szóba állni.

2017. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!