Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e igény ilyesfajta kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e igény ilyesfajta kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne olyan kapcsolat, amelyben valakivel jól éreznénk magunkat, elmennénk erre-arra, beszélgetnénk, kicsit olyan, mint a barátság, csak szeretgetnénk, simogatnánk, masszíroznánk, vakargatnánk, dédelgetnénk, megölelnénk, talán ringatnánk is egymást, akár együtt is alhatnánk, hülyéskedni lehet, de végső soron semmi szex.
2016. szept. 18. 08:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy férfi vagy?
2016. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nagyfokú intimitást szerintem szerelem és szex nélkül nem lehet átélni. Amiket leírtál, azok nem egy baráti kapcsolat jellemzői, érzelmek nélkül semmi értelme, nem lenne hosszú távú tuti. Vagy véget érne, vagy jönnének az érzelmek, akkor meg már szex is lenne.

Ha kapcsolatot akarsz, "játssz nyílt lapokkal", ez a nem akarok barátnőt, csak épp tegyen meg mindent, amit a barátnő tenne dolog elég gyerekes (bántás nélkül).

2016. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ebbe belefér az is, hogy partnere legyen, pl. távkapcs, s mikor kicsit szeretethiánya van főznék neki vagy sétálnánk vagy filmeznénk, akár egy ital mellett lelkiznénk, aztán kicsit meggyurmáznám. Ilyesmi.

#1 számít az?

2016. szept. 18. 08:37
 4/24 A kérdező kommentje:
Nő vagyok egyébként.
2016. szept. 18. 08:39
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Most mégis ki akarhatna kimaradni egy jó kis vakargatásból? :)
2016. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Partner mellett amit leírtál, épeszű ember számára nem fér bele. Már amennyiben monogám párkapcsolatban él, és nem akarja elveszíteni a párját.
2016. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 H_Vivien ***** válasza:
Mi bajod a szexel? Ne érts félre, semmi rossz szándék vagy leszólni akarás nincs a kérdésben, pusztán tényleg érdekel, hogy miért nem akarod a szexet?
2016. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondtam, hogy akár. Mindenkinél más a határ, mit vesz megcsalásnak. Csak azt mondom, hogy szex már nem férne bele. Barátság extrákkal, de nem szextrákkal.
2016. szept. 18. 08:53
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem kívánom.
2016. szept. 18. 08:54
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha engem szeretgetnek,simogatnak,massziroznak,dedelgetnek,megolelnek es egyutt alszunk (nyilvan ha nem tetszene az illeto,nem hagynam),olyan nincs h ott nincs szex.Az emberkinzas,buntetendo!:)))N
2016. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!