Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e igény ilyesfajta kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e igény ilyesfajta kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne olyan kapcsolat, amelyben valakivel jól éreznénk magunkat, elmennénk erre-arra, beszélgetnénk, kicsit olyan, mint a barátság, csak szeretgetnénk, simogatnánk, masszíroznánk, vakargatnánk, dédelgetnénk, megölelnénk, talán ringatnánk is egymást, akár együtt is alhatnánk, hülyéskedni lehet, de végső soron semmi szex.
2016. szept. 18. 08:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Semmi bajom vele, de nem élvezném. Ez nekem is rosszul esne, hogy kívánom, de képtelen örömet okozni, mert nem éreznék semmit, és ez a férfinak se fényezné az egóját, pedig lehet, hogy egyébként jó az ágyban.
2016. szept. 18. 08:59
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még nem volt dolgod férfivel. :))
2016. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
???
2016. szept. 18. 09:09
 14/24 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én el tudnék képzelni egy ilyen kapcsolatot. Pár hónap alatt kiderülne, hogy hosszabb távon mennyire lehet működőképes.
2016. szept. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Azt azért erős lenne feltételezni, hogy mind robot volt, vagy nők profi álruhában :O
2016. szept. 18. 09:37
 16/24 anonim ***** válasza:

... bár a #3 kicsit elriasztott. Már hogyne számítana, hogy nő vagy férfi akar simogatni meg dédelgetni :)


(#14 voltam, F)

2016. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 fru_ ***** válasza:
46%
Egy kedves idős úr - az pont neked való volna
2016. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem legtöbbször nincs ilyen kapcsolatra igény.


Amiket leírtál, már egy nagyon szoros barátságba se nagyon fér bele, mert hordoz magával szexualitást is. Pont ezért nem fér bele rokoni kapcsolatba se. Ha meg már olyan szexuális jellegű dolgok történnek mint amiket írtál, lehetne szex is.

2016. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, egy olyan nővel, aki gondolkodásban, mentalitásban is közeli.
2016. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

En is pont ilyen vagyok 28/N

nem erdekel a szex.....ennyi :)

2016. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!