Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak azok a nők, akikről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a nők, akikről nagyon sokszor itt emlitést tesznek, hogy lejjebb adják az igényeiket, mert családot akarnak alapitani?

Figyelt kérdés
Furcsamód nem igazán lehet velük találkozni. Maximum őket is egy kigyúrt, beképzelt macsóval lehet látni, szó sincs arról, hogy egy 30 éves kor felé járó nőnek lúzer pasija lenne... Akkor mi is az igazság ezzel kapcsolatban?

2016. jún. 12. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked egész pontosan vagy hol olvastad, hogy lejjebb adják?
2016. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt gyk-n néhányan a válaszolók közül irják sokszor, hogy családalapitás céljából már nem a macsókat keresik, hanem jó lesz nekik a lúzer is.
2016. jún. 12. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Istenem, minden napra ki kell írni egy énhazugságokról szóló posztot?


- a kinézet nem számít az igazit keresem

- a boldogság fontosabb, mint a pénz

- nem a szőke cicababák/kigyúrt vadkanok jönnek be

- nincsenek nagy igényeim, csak legyen kedves és szeressen

- mindenkinek adok egy esélyt


mindkét nem tele van ezekkel a pc dumákkal, mert ez a társadalmi elvárás, mert ezt kell mondani, mert maguk is hinni akarják, hogy jó emberek, és nem felszínesek, nem éretlenek

2016. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Oké, elmondom, hogy én hogy látom.

A nők imádnak vetíteni, nagyzolni. Sokkal jobban, mint mi, férfiak.

Hangoztatják, hogy mekkora igényeik vannak(és természetesen senki nem képes őket teljesíteni), sőt ahogy múlik az idő, ezen igényeken még növelnek is... a saját bevallásuk alapján.

Azonban nem azt kell nézni, amit mondanak, hanem amit csinálnak.

A nők sokat hazudnak maguknak, a barátnőiknek, a pasijuknak. Sokszor annyira beleélik magukat, hogy végül el is hiszik a hazugságukat, lásd. a facebook-generáció bármely megnyilvánulását.


A valóságban, kissé sarkosan, viszont ez történik:

átlag csaj vagyok és csak 8-as pasit akarok => régóta nincs sikerem, kezdek bekattanni => bepróbálkozik egy 5-ös és csak hogy múljon az idő, szórakozni meg kell, hagyom érvényesülni => bazki, ez a srác jó fej, megnevettet és nem is olyan lúzer, mint a "többi 5-ös" => szerelmes vagyok => Végül úgy adom elő a barinőknek, hogy "lejjebb adtam az igényeimet és nektek is csak ezt tudom tanácsolni"


Tudod, szükségből erényt :)

2016. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Nekem sose volt nagy igényem, és mégis elhagytak, na erre mit lépsz?!

Sosem kértem, hogy legyen saját háza/lakása, autója, pénze.

Minden jó volt, erre ő benyögte, hogy időt kér, mert nem tud családot alapítani, mivel nincs háttere.

Úgyhogy az ilyen álszent pasikból soha többet nem kérek, habár ő sem volt ilyen, de ennél megalázóbb dolgot..

2016. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

OnLány: ti lányok nem szeretitek, ha a férfiak általánosítanak, hogy minden nőnek csak a bmw, meg a $, meg az izom számít, és igazatok van!


De mi férfiak sem vagyunk egyformák.

2016. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Soha nem voltam kigyúrt macsóval, de ez nekem távolról sem igényleadás (mellesleg BÁRMIKOR kaphatnék ilyet is) mert nekem nem ők az eseteim. A magas, inkább vékony srácok tetszettek mindig is, és persze tetsszen az arca is, és elvárásom volt az is, hogy ne legyen ecsethaja, ne úgy nézzen ki, mint egy mai "menőcsávó".


Egyetlen egyszer adtam le az igényeim, akkor összejöttem egy külsőre eszméletlen ocsmány sráccal, mert szeretethiányom volt, és beleláttam azt, hogy lelkileg pont olyan, amilyet szeretnék, igazi lelki társ. Ezért megpróbáltam félretenni a külsőt. Nem sikerült, és ráadásul nemcsak az derült ki, hogy nem illünk össze, és nem olyan amilyennek hittem, hanem egész konkrétan agresszív, frusztrált, bunkó, és mindenféle súlyos pszichés gondja volt. Szóval nem esett nehezemre lelépni.


Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem engedek semmilyen igényemből, évekig voltam egyedül, sok srácot utasítottam el, de végül megtaláltam a mostani párom. Ő sem egy kigyúrt macsó, de ennek ellenére szó sincs arról, hogy leadtam volna az igényeimet.

Amúgy meg sokan tényleg leadják, de ez egyáltalán nem jelent semmi jót a lúzer pasik számára. Az csak rádob még egy óriási lapáttal a lúzerségre, ha valaki elfogad egy olyan párt, aki azért van vele, mert leadta az igényeit. :D

2016. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lentebb adják az igényeiket dolgot úgy kell érteni, hogy könnyebben kötnek komprommisszumot. Attól még nem jön össze egy lúzerrel, hanem mondjuk 35 évesen több olyan dolog nem kizáró ok már nála, mint ami 25 évesen az volt, mert egyrészt ennyi idősen már tudja, hogy senki se tökéletes, mindegyik férfinak van hibája (ahogy neki is) és tudja, hogy a fontos az, hogy egymás hibáit, hogyan tudják tolerálni, hogy tudnak vele együtt élni.


Másrészt a kor előre haladtával más típusú igények is megjelennek, ami egy fiatal lánynak még nem volt fontos, de a családalapítás küszöbén álló nőnek már az, szóval arra építeni, egy szerencsétlen pasinak, hogy egy bizonyos korosztályban lesznek elég igénytelen nők, akiknek megfelel, úgyhogy meg se próbálja magát összeszedni egyszerűen hülyeség. De hát a lottót is megnyerik néha, mindenkinek lehet szerencséje.

2016. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És hol vannak a hercegek a fehér lovon, a béka, amit meg kell csókolni és királyfivá válik, Jancsi és Juliska?

Ezek is mind hol vannak?

Szerintem nem a GYK-ól indulj ki.

2016. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!