Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyen lenne az a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen lenne az a nő akivel családot szeretnétek alapítani vagy elvennétek feleségül?

Figyelt kérdés
Milyen belső,külső tulajdonságokkal rendelkezik,számít e hogy milyen családból származik, az előétet kikkel,hánnyal volt ha előtted bevállalós volt(párhuzamos kapcsolat,megcsalás,egyéjszakás...) ezek mennyire számítanak nektek? 32F
2016. máj. 15. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Röviden úgy fogalmaznám meg,hogy minden számít.Van amit tudok tolerálni,de arról is tudni szeretnék,hogy én dönthessem el mi kizáró ok és mi nem.
2016. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
32 évesen még ilyenek érdekelnek? Nem akarsz felnőni végre. Belsőre ha összeillünk elég, külsőt meg nem tudok jellemezni, mert nincs ideálom ha valami fogjon meg benne ennyi. Az előélete meg nem igazán érdekel sőt az sem, hogy milyen családból származik, mert nem a múlt érdekel én a jövőmet akarom eltölteni a társaságában. 26/F
2016. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért szerintem az előéletéből a családjából lehet valamennyire következtetni a jövőbeli viselkedésére.
2016. máj. 15. 13:26
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Intelligens, nem büdös neki a házimunka, soha nem csalt meg senkit és nem volt egyéjszakás kalandja. Ennyi elég nekem, ezzel úgyis kiesik a nők 99,9%-a.
2016. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

-Egy kézen meg tudja számolni hány szexuális partnere volt az életben

-Külsőre számomra vonzó arcú, alkatú

-Belső tulajdonságait nézve kedves, aranyos, törődő, gondoskodó, házias és rendelkezik anyai és fészekrakó ösztönökkel

-Nagyjából 20-28 éves attól függetlenül hogy én hány éves leszek amikor megismerkedünk


Ezek jutottak most eszembe. Családot olyan 30-35 éves koromban szeretnék majd alapítani és úgy két, de inkább három gyereket képzelek el.

27/F

2016. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Édesek ezek a kisfiúk, akik ide írnak, hány évesek vagytok, 15? :D


A nőnek ne legyen 1-2-nél több kapcsolata, ne legyen neki büdös a házimunka, stb...


De akkor remélem nektek se :)))

2016. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6: De igen, lehet. Mert a nőknek mások az elvárásai a férfiakkal szemben és a férfiaknak mások az elvárásai a nőkkel szemben.


Ha pedig tudunk az elvárásainknak megfelelő partnert találni, akkor azzal nincs semmi baj. A nőknek is meglehetnek az elvárásai velem szemben, aztán ha két ember találkozik, akik megfelelnek egymás elvárásainak, minden jó.


Három nő is volt tartós kapcsolatra az életemben, akik megfeleltek az összes fent leírt dolognak, amiket leírtam. (20-28 éves, csini, belsőre is jó és előttem csak pár férfi volt az életében)

2016. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 Cserébe én viszont nem várom el a nőtől, hogy jól nézzen ki és sokat keressen, amit ti mind elvártok a férfiaktól.
2016. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Atlag gyakori pasi novel kapcsolatos elkepzelesei:


-Max 4 szexpartner de inkabb kevesebb


-Foz,mos,takarit,jol nez ki kedves es nincs elhizva.


Ennyi es ramondjak h alomno,sirvarohoges:-))))

2016. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9:

-Leszarom mennyi karrierista, ambíciózus, mennyire halad éppen felfelé a ranglétrán, stb.

-Leszarom hány diplomája, milyen sok végzettsége van

-Leszarom milyen magabiztos, jó dumás, stb.


Az érdekel mennyire lesz jó anya és feleség és ezek durván abból tevődnek össze, amit leírtam már fentebb. Nem pedig abból hogy mennyire munkamániás, mennyire tapasztalt szexuálisan, stb-stb. Nem szexpartnert, nem havert, nem barátot keresek, hanem egy házastársat, ahol ő a női szerepet tölti be.

2016. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!