Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ilyesfajta közeledés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyesfajta közeledés milyen reakciót vált ki belőletek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Van egy lány, akivel többször összeakad a tekintetünk, valószínűleg nem véletlen, szóval gondoltam rá, hogy bejelölöm fb-n és ráírok. Ez így nem lenne gáz?


Egyébként azért jött ez az ötlet, mert mindig társaságban vagyunk az iskolában és úgy érdekes lenne valakihez ismeretlenül odamenni, főleg, hogy vannak ott mások is. Csak hát ezzel a facebookos ismerkedéssel meg az a gáz, hogy nagyon nyögvenyelős, meg az is lehet, hogy vissza sem írna vagy esetleg vissza sem jelöl. Na mindegy, a lényeg, hogyha nálatok bepróbálkozna így valaki, aki tetszik (!), akkor mit gondolnátok?


Mindketten elmúltunk 18, mielőtt megvádolnátok, hogy kiskorúként írkálok a felnőtt kategóriába.


2016. febr. 5. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem is tetszik, akkor örülnék neki, visszaigazolnám és természetesen vissza is írnék neki. :)
2016. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha látásból ismerem és egy társaságban vagyunk sűrűn, akkor visszaigazolom, ja.
2016. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ismerem az illetőt, mindig vissza szoktam jelölni

a többi meg már csak attól függ, hogy mit gondolok róla

de ha tetszik, akkor örülnék neki és szívesen beszélgetnék vele facebookon is

2016. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bejelöltem, vissza is jelölt.. viszont vegyesek az érzelmeim, attól félek, hogy csak beképzelem az egészet, aztán nem is érdeklem egyáltalán. Nem is mertem még ráírni.
2016. febr. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!