Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi-szex-járás, vagy Randi-j...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi-szex-járás, vagy Randi-járás-szex?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik az ideális sorrend? Mennyi időt töltesz el valakivel, mielőtt eljuttok a szexig, és mennyit, hogy kapcsolatnak nevezd? És szexkor már egyértelmű, hogy kapcsolatban vagytok, vagy még utána sem biztos? Ki hogyan látja ezt az egymáshoz közeledés témát? Természetesen nem alkalmi kalandokról van szó.

2016. jan. 2. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét sorrend jó és működhet.


Ideális esetben ha nagyon bejövünk egymásnak, akkor 2. vagy 3. randi után már szex is lehet. Viszont ha a lány nem akarja, akkor én hajlandó vagyok várni néhány hónapot is akár.

2016. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Randi-szex-járás; minek lennél valakivel párkapcsolatban, ha azt sem tudod, hogy összeilletek-e egyáltalán szexuális téren, hasonlóak az igényeitek stb.
2016. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy örülnék, ha megadnátok, hogy milyen nemű és korú személy írja a választ.
2016. jan. 2. 20:44
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább randi-járás-szex párti vagyok.


N

2016. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 opened paradise ***** válasza:
100%

Csak a második.

Ez függ attól,hogy mennyire hangolódtunk a másikkal egymásra.

21/F

2016. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Randi - szex - járás.

2016. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő működhet, nálam attól függ, mióta ismerem egyébként a másikat. Nekem szexhez kell érzelmi kötődés, szóval ha friss ismeretségről van szó, a szex már a magasabb lépcsőfok, és előbb kezdődik a járás, ha már ismerem semleges közegből 1-2 éve vagy régebb ideje, akkor a randiidőszakig nálam már kialakul érzelmi kötődés, úgyhogy a járást megelőzheti a szex.
2016. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

utóbbi


F

2016. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi.


24/F

2016. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok, 27/f
2016. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!