Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi-szex-járás, vagy Randi-j...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi-szex-járás, vagy Randi-járás-szex?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik az ideális sorrend? Mennyi időt töltesz el valakivel, mielőtt eljuttok a szexig, és mennyit, hogy kapcsolatnak nevezd? És szexkor már egyértelmű, hogy kapcsolatban vagytok, vagy még utána sem biztos? Ki hogyan látja ezt az egymáshoz közeledés témát? Természetesen nem alkalmi kalandokról van szó.

2016. jan. 2. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban fekszik a randi-szex-járás sorrend, nálam az érzelmek is könnyebben alakulnak ki, ha tudom milyen a szex az illetővel. Bár nem mindig különültek el élesen ezek a szakaszok.

24/N

2016. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én eddig csak első féleképpen csináltam, ettől még kialakulhat működő, jó kapcsolat.

A randi-járás-szex akkor működik, ha a randik előtt kevésbé ismerte egymást a két személy, nincsenek igazán érzelmek, ilyesmi.

A randi-szex-járás nálam optimális szokott lenni. Az egyik randi végén már nem bírjuk igazán, szex lesz a vége és ez teszi igazán közelivé és többé nem barátivá a kapcsolatunkat.

2016. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is örülnék ha megadnád a korodat és a nemedet!
2016. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja amúgy 12. vagyok 20/L
2016. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
27 no, nalam a szex az elso randival is egybe eshet, de randi szex, jaras, szamomra fontos a szex es tobb fiu baratom is kijelentette hogy ez naluk is donto. Csak ezt nem tudom hogy a mostani pasimnal mar randi, randi, szex, szex, szex, szexen vagyunk tul es meg mindig uj dolgokat probalgat..akkor lesz jaras ha mindenben jol teljesitek? :P
2016. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Randi

Járás

Szex

2016. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálunk 2. randi és csók után egyértelmű volt, hogy ez egy kapcsolat, és járunk, még akkor is, ha nyilván egy mélyebb kapcsolathoz azért meg kellett egymást ismerni jobban. Utána kb. 3 héttel volt az első szex.
2016. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Randi-járás-szex. Én nem tudnék olyannal lefeküdni akit nem ismerek jól és nem bízok meg benne teljesen. Barátként és párként ismerni valakit teljesen más. Én azt sem bánnám ha hónapokat lehetne várni a szexel, de a többség szerint felnőtt korban ez már gáz... Járni meg onnantól járunk, hogy ezt megbeszéltük. Lehet ez fura, de én szeretem világosan látni a dolgokat, nem utalgatni. Egy ideig magától alakulgathatnak a dolgok, ha viszont elérnek egy szintre, akkor megbeszélem az illetővel, hogy hogy is van ez.

24L

2016. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%

Randi-járás-szex.


Olyannal nem fekszem le, akivel nem vagyok párkapcsolatban, úgyhogy a másik variáció számomra elképzelhetetlen. Szükségem van a bizalomra, az érzelmi kötődésre ahhoz, hogy tudjam, szexuális téren is bízhatok az illetőben. Márpedig 1-2 randi alatt ez biztos nem fog kiderülni. Kell hozzá legalább 1-2 hónap, hogy valamennyire megismerjem és el tudjam dönteni, hogy le akarok-e vele feküdni vagy sem.


29/N

2016. jan. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!