Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki 8.osztályos én 7.-es vagyok és nagyon tetszik.

néha szokott velem hülyéskedni meg kergetőzni de nem tudom hogy csak barátként tekint rám vagy szerelmes belém...

néha a barátnőimmel is ezt csinálja :( és ezért néha féltékeny vagyok rájuk hogy ővelük van :(

hogy érjem el hogy többet foglalkozzon velem?

mit csináljak?

nem akarom neki megmondani hogy szerelmes vagyok belé szeretném ha titokban maradna csak többet szeretnék vele lenni el szeretném érni hogy szerelmes legyen belém :D

adjatok kérlek tanácsokat hogy segíthetnék ezen a helyzeten.



2014. márc. 27. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát, beszélgess vele többet.
2014. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

okés ez menni fog :D

mondjatok még :D

am 12/L vagyok

2014. márc. 27. 19:54
 3/6 Kriszpelló válasza:
Próbálj a baratnoid nelkul beszelgetni vele, mosolyogly rá sokat, beszelgess személyesebb dolgokrol ( azert nem annyira személyes) , ha egyfele mentek haza kerd meg hogy kiserjen el.... De az lenne a legjobb ha elmondanad neki... mert hatha ő is....
2014. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pont másfelé megyünk haza meg ő nem napközis :/

napköziben mindig szomorkodok hogy nincs ott velem

órákról is azt várom hogy kicsöngessenek hogy vele lehessek

:D

nem tudom mit érez irántam

még sosem jártam senkivel :/

mondjatok ötleteket! :D

2014. márc. 31. 18:28
 5/6 anonim válasza:

Szerintem hadjad, majd ő közeledni fog ha ő is szeret. Ha meg nem szeret ne akarj jobban közeledni vagy többet vele lenni mert lehet hogy ezekből rájön hogy érzel iránta valamit és még a barátságotok is tönkremegy.

˙tapasztalatból mondom)

2014. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Okés de ő nagyon félénk! :(

Meg én is félnék bevallani neki... :(

2014. ápr. 17. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!