Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval, leírom az én történetem, jó hosszan kérem legyenek páran akik elolvassák!:) Szerelmes vagyok egy lányba de nagyon de nagyon..Az egész úgy kezdődött hogy még 6.-ba bekerültem a tanulószobába, és ő is az volt, és egyik nap megkérdeztem hogy mellém ül-e, azt felelte igen..Azóta tanszobán nagyon sokszor egymás mellett ültünk, nagyon megkedveltem..Az a probléma hogy ő 1 évvel idősebb...Most hogy 7.-es vagyok ő pedig 8.-os, már a tanulószobának vége, alig találkozunk, csak a suliba látom néha 10 másodpercre a folyosón..És kb 2-3 hónapja kaptam a fejemhez hogy szerelmes vagyok..Tudom, lehet hogy hülyeség hogy jajj már 14 évesen szerelmi bánat, meg ilyenek, de komolyan kit érdekel?:D Nem érdekel tudom hogy szerelmes vagyok, de nagyon, felőlem kinevethetnek..Körülbelül 1-2 hete elmondtam neki hogy mit érzek..Ja és az kimaradt hogy még tavaly egyszer egymás mellett ültünk és megkérdeztem hogy bejövök-e neki és azt mondta igen:) Ennek nagyon megörültem...Szóval elmondtam neki mindent, az a baj hogy itt "Facebook"-on...Igen szerintem ez cink, hogy valaki ott mondja el, de ő kérte hogy írjam le, ezért leírtam..Nem mondott rá semmit..Egyből inkább tereltem a témát..De elég furcsa, hogy hozzám se szól meg semmi köszönni se köszön, és a face-n (mert face-n minden áldott nap, minden egyes percében beszélgetünk) ő kérdezi hogy miért nem tudok köszönni, esetleg miért nem megyek oda beszélgetni?:D Mondom mert nagyon tetszel, irtózatosan szerelmes vagyok beléd, és félnék hogy elpirulnék :D És tereli a témát..Még azt is mondta hogy helyes vagyok, meg egyszer hogy "k.u.r.v.a jól nézek ki" :D Bocsánat a kifejezésért de ezt mondta.. Annyi a bökkenő hogy neki most van egy barátja... De az a pali akkora egy tróger hogy 1 héten 3 barátnője van..Még ma is mondta a lány hogy ma is veszekedtek, hogy a palinak a foci fontosabb mint a lány.Én mondom hogy inkább nem mondok semmit, mert én leszek a szar..Összegezve annyi lenne, hogy talán lenne is nálam esélye, meg minden, de nem tudom hogy hogyan nyerhetném el a szívét :( Most hétvégén kihívtam azt mondta hogy majd kijön, elszerettem volna neki mondani élőbe is hogy mit érzek iránta, csak hogy mit reagál rá, de nem tudom hogy lenne-e értelme.. Egyszerűen imádom, néha majd megfulladok annyira kiugrik a szívem, az a baj hogy szerintem ő ezt el sem hiszi, vagy talán nem érdekelné?:( Ezért szeretném elmondani élőbe is..Miket mondjak neki? Hogyan nyerhetném el a szívét? Egyszerűen mindent megakarok tenni hogy az enyém lehessen, és ölelhessem amíg csak akarom, és puszilgassam, meg minden..De nem tudom hogy mit kéne tennem érte.. Ötletek?:(
2014. márc. 22. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nagyon szerelmes vagy, de nem reménytelenül. A legjobb lenne, ha vennél egy nagy levegőt, elhívnád randira és elpirulás ide, dadogás oda megpróbálnál beszélgetni vele. Ha mégis nagy hallgatásba fulladna a dolog, az sem baj, mert megérzi azt egy lány, ha viszonozza az érzéseidet, hogy mit szeretnél mondani.
2014. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ, és a biztatást, el is hívnám randira, de ahogy leírtam barátja van. Akkor várjam meg hogy mi lesz belőle, vagy mit tegyek?
2014. márc. 22. 15:39
 3/3 anonim válasza:

Sztem nagyon cuki hogy ilyen szerelmes vagy és hidd el te is tetszel neki csak sztem lehet hogy egy kicsit cikinek érez :)

DE VAN REMÉNY!

2014. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!