Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de nagyon egy lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok nagyon egy lányba, 3 napja mondtam el neki hogy mit érzek... Csak ő meg most jött össze egy palival:C

Szóval...nagyon nagyon de szerelmes vagyok belé, egyszerűen elmondani se lehet annyira..már régóta barátok vagyunk 2-3 éve ismerjük egymást nagyon jól kijövünk.. És most össze jött egy palival...Ez nagyon rosszul esett nekem... Az a baj hogy 1 évvel idősebb, de már régebben mondtam nekem hogy én bejövök neki. Az első kérdésem az hogy nem ciki ha a lány 1 évvel idősebb nálam?:/ A másik az hogy szerintem lenne is nála esélyem, ha nagyon sokat udvarolnék neki meg minden..Az a baj hogy nagyon félénk típus vagyok, nagyon félek hogy elutasít milesz stb.. Másfelől szerintem ami most van neki ez a kapcsolat csak futókapcsolat.. Ilyen jött-ment féle..Szóval ha van nála esélyem, akkor hogyan "udvaroljak" neki ? Szóval 1 suliba járunk ő 11.-es én 10.-es. Suliba tavaly mindig együtt voltunk jókat elbeszélgettünk.. Most meg már csak a facebookon..Facebook.. de ott is mindennap egész napon át beszélgetünk mindenféle témáról..Szóval.. hogyan kezdjek neki.. azaz hogyan nyerjem el a szívét? Élőbe is szeretnék vele találkozgatni. Arra is mondhatnátok példát.. megköszönném :)


2014. márc. 9. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A félénkek által tipikusan elkövetett hiba, hogy szerelmet vallanak... Ezt SOSEM szabad tenni!!! Ez biztosan nem vezet eredményre, csak kiszolgáltatott helyzetbe hozod magad érzelmileg a másik előtt. Amúgy az nem baj ha idősebb nálad. Hívd el dumálni/sétálni/biciklizni/moziba stb. stb. stb. Ha nagyon nem akar elmenni veled, akkor veszett az ügy, ha igen, töltsetek minél több időt együtt, aztán majd kialakul valami... Se nem vallj többet szerelmet, ezt a témát fel se hozd!
2014. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ, szerelemvallás megszüntetve:)
2014. márc. 9. 19:53
 3/4 anonim válasza:
szia! történt velem hasonló eset(lány vagyok). volt egy fiú (bár ő az osztálytársam volt), akivel nagyon nagyon jóban voltunk. ugyanígy átbeszélgettük az egész napot, suliban is volt hogy együtt voltunk, de az egyáltalán nem volt jellemző. nekem közben voltak barátaim, 3-4 hónapos kapcsolatok, de ez a fiú mindig féltékennyé tudott tenni... a féltékenység egy nagyon jó módszer arra, hogy meglásd, mit is érez irántad valójában. ha csak beszélgetsz egy másik lánnyal, vagy bármi ilyen... vagy ha egy pár napig nem írsz neki te először, megvárod, hogy ő írjon... rögtön megfordul majd a fejében hogy hoppá, mitörtént. nálunk is ezek voltak. aztán egyszer szerelmetvallott. nagyon nagyon megijedtem, egyáltalán nem örültem neki, nagyon frusztált (úgyhogy tényleg ne tedd). mondtam neki, hogy nem akarom azt mondani hogy járunk, azt sem hogy nem. csak alakuljon ki. ki is alakult... :) ezt javaslom neked is. nem kell erőlködni, randira hívni... suliban beszélgess vele, hívd el bulizni, beszélgessetek sokat. ha szeret téged, akkor rá fog jönni és minden menni fog magától...
2014. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök mindent, az a baj hogy suliba alig tudunk beszélgetni...Udvari szünet van meg minden oda se merek menni, a másik meg az hogy folyton körbeveszik...De most hétvégén kihívtam aztmondta h majd kijön, de miről beszéljünk ?:( El akartam neki mondani élőbe is hogy mit érzek de...
2014. márc. 22. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!