Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltál már annyira szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már annyira szerelmes egy lányba, aki nem lehetett a tiéd, hogy rosszul érezted volna magad, ha mással randiznál?

Figyelt kérdés
Én most ezt csak elméletben játszottam le, de nem tudnék teljes szívemből és jókedvemből így tenni. 19F
2014. febr. 21. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ameddig szerelmes vagyok addig nem randizom mással.
2014. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még nagyon nagyon régen amikor az egyik ex barátom dobott, én utána is nagyon szerettem őt, és már eltelt egy év azóta hogy szingli voltam és az egyik srác akart adni arcra két puszit elköszönés képen és a másodikat szándékosan a számra adta, én meg olyan hihetetlenül rosszul éreztem magam, kb lelkiismeret furdalásom volt mintha megcsaltam volna a régi barátomat :DD azt hiszem akkor 16 lehettem :D

19L

2014. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem voltam szerelmes. Volt egy srác aki nagyon odáig volt értem, nyáron találkozgattunk, de nem jártunk, mert én nem akartam tőle kapcsolatot. Lefeküdtem közbe más pasikkal is (ő tudott róla), viszont randizni nem randiztam mással mert az nagyon rosszul esett volna neki...hogy vele nem akarok kapcsolatot, de mással meg igen...mivel neki azt mondtam, hogy nem miatta, csak alapból most nem akarok járni senkivel.
2014. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen volt. Konkrétan volt egy lány, aki konkrétan rákérdezett, hogy járnék-e vele. De közben reménytelenül szerelmes voltam egy másikba. Az a másik, most már utólag tudom, hogy nem érdemelte meg, de ezt akkor nem tudtam...


Mindenesetre a próbálkozó lányt élből visszautasítottam. Annak ellenére, hogy korábban még csak kialakulóban sem volt semmi senkivel. Ha belementem volna, az úgysem lett volna tiszta vagy őszinte, így jól tettem amit tettem, függetlenül attól, hogy az akit szerettem, nem érdemelte meg.


23/F

2014. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!