Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy olyan nő felé, akinek már van gyereke, illetve a gyereke felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Így elsőre fura a kérdés, kifejtem egy kicsit.

Szóval, 28 éves vagyok és nagyon bejön egy munkatársnőm, akivel csak ritkán látjuk egymást. Ő 2 évvel idősebb nálam, és van egy 10 éves gyereke. Azt tudom, hogy hosszútávú kapcsolatra vágyik, de mostanában nem jön össze neki, mindig csak ki akarják használni. Nekem mindig hosszú kapcsolataim voltak, szerintem ha egy hullámhosszon vagyunk, akkor meg tudnám adni neki, amire vágyik.

De sosem volt még dolgom gyerekkel. Nem tudom elképzelni, hogyan nyissak egy gyerek felé, hogyan próbáljam megismerni. Anno, mikor szüleim elváltak, és hasonló cipőben voltam, mikor új férjjelölteket mutatott be anyám, nekem sem tetszett egyik sem abban a korban.

Persze lehet, hogy az ő fia nem lenne ilyen elutasító, és nyitott lenne, de akkor sem tudom, hogyan nyissak felé. Tudnátok ebben tanácsot adni?



2015. jún. 9. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lassan

előbb legyél a barátja nagyon jó barátja :-)

2015. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fő, hogy ne legyél mesterkélt. Add önmagadat, mert a gyerekek egyből kiszúrják, ha hazudsz nekik. Beszélgess vele könnyed témákról, mint pl a suli, hobbi, haverok, új filmek, játékok. Lényegében, ahogy megismersz egy másik embert, csak kerüld a perverz és "felnőttes" témákat.
2015. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vigyél neki vmi ajándékot... beszélgess vele ne légy erőltettet de azért ne csak vele legyél hanem a munkatársaddal is persze :) hívd el őket vacsizni hozzád...
2015. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A mesterkéltség nem jutott eszembe, nem jellemző rám. :) A perverz felnőttes témákat inkább az anyukájával beszélném meg. :D

Az ajándék nem mesterkélt? :) Mert erre én is gondoltam, de elvetettem az ötletet emiatt.

A barátja akarnék lenni igen, de kérdés mennyire nyitott rá. :)

2015. jún. 9. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ajándékkal megvennéd. Persze, ez a személyiségétől is függ, hogy ennyi idősen mennyire lát át a tetteken, mit lát a tettekben. Szerintem ha van vmilyen érdeklődési köre, menjetek hármasban esetleg az anyja elengedné veled? Persze, ahhoz már jobban kellene ismernetek egymást. De ne bánj vele úgy, mint egy ötévessel.
2015. jún. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!