Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért "divat" hogy egy csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "divat" hogy egy csaj a 2. vagy 3. randin mondja el, hogy van gyereke?

Figyelt kérdés
3 ilyenbe is belefutottam 2 év alatt. A legutolsó a 4. randin vallotta be, hogy két kisfia van. Azt mondta, hogy azért nem mondta eddig, mert félt, hogy lelépek...

2015. máj. 4. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
pontosan azért, amit mondott a legutóbbi csaj. ha azzal kezdi, hogy gyereke van, akkor nyilván az jut a pasi eszébe, hogy csak apát keres, nem társat. még mindig eléggé az elején mondta el, nem a 3.-4. hónap után, de mégis. oké, persze, ha direkt kiírja mondjuk a társkereső oldalra, hogy van gyereke, akkor azok, akiknek ez nagy probléma, nem jelentkeznek, de gondolom arra számít, hogy pár találkozás után talán annyira megtetszik neked a nő, hogy a gyerek gondolatával még akár meg is tudsz barátkozni. mert mikor mondja amúgy, ha szeretne tőled valamit, hm? ha rögtön ezzel kezdi, valószínűleg megköszönöd az eddigi ismerettséget és lelépsz... Így meg talán van remény arra, hogy komolyabb is legyen.
2015. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert élből elutasítja a legtöbb pasi az ilyen nőket. Viszont, ha előbb őt magát megkedvelteti a fazonnal, talán azt hiszi, akkor nem akadály már, hogy van gyermeke.Persze ez nem túl fair dolog, de valahol őket is meglehet érteni...
2015. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%

Csak kell egy férfi nekik aki fizet...


Mondjuk ha csinos a nő talán megeri.

2015. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
mert sosem kezdheti azal, en fiu vagyok es kulo elek van egy kisfiam meg is csak akkor mondom el amikor ugy latom h erdemes, sosem kezdek azal h apa vagyok, akkor meg ismerkedni is joval nehezebb lenne
2015. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Na akkor nézzük ezt egy nő szemszögéből. Amikor anno összejöttem a párommal minden jó volt együtt éltünk 8 évet. Majd egyik napról a másikra felszedett magának egy másik nőt, és minket itt hagyott. Én azóta is becsületesen nevelem a gyerekem úgy hogy a volt páromtól egy vasat nem kapok. De nem követelek tőle rongyos 15 ezer forintot mert annál több egy gyerek eltartása. Vagyis én mint nő vállaltam a teljes felelősséget. Eddig is mindent megadtam neki, nincs szükségem más pénzére hozzá. A férfiaknak könnyű mert nem velük él, így ők folytathatják tovább az életüket, mintha mi sem történt volna.

Persze én vállaltam a felelősséget, de szerintem a volt párom is. De míg egy pasi simán elhagyja a gyerekét, ezt egy nő egyetlen férfiért sem tenné meg. Ennyit egyikőtök sem ér!!

2015. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

fiu vagyok es elhagytam a paromat, o nala a gyerek ...de elobb nezuk csak miert is hagytam el.

ket even keresztul ugy bant velem mindha egy kapca lettem volna, ugy beszelt velem mind aki nem erdemel semmi, en gyuloltem veszekedni igy inkab cak o veszekedett es en halgatam..nem leptem felre de o mindig feltekeny volt es az is maradt, es ezt nagyon durvan ki is mutatta,

de ezekert sem hagytam volna el mert ott volt a kisfiam es ot neztem..akkor hagytam el mikor meg probalta megtagadni tolem a sajat gyerekemet. Sajnos idaig sikeresen, most lesz harom honapja h nem lehetem a kisfiamal mert nem voltunk meg birosagnal. alig varom h mar leredezem es vegre en is kivegyem a reszt az apasagbol.

ezek ellenere birosagi dontes nelkul fizetem a gyerek tartast, mindig kuldok kajat es ruhakat es ha nem birja kifizetni a lakast akkor azt is kifizetem annak elenere h nem enged a kisfiamhoz..

teny es valo nem minden pasi szent de ugyan ez elmondhato a nokrol is

2015. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom 6-os :(

Mennyire önző dolog egy anyától, hogy nem engedi a gyermekünket az apához....

Akármennyire megutálnám a férjem ,sose tiltanám a kislányomat tőle, nem tehet ilyet senki!!!Nagyon jól tetted, hogy az ilyen nőt elhagytad, remélem mihamarabb rendeződik a dolog, és együtt lehetsz a gyermekeddel!

2015. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
koszi...remelem a biosagon jo dontes szuletik majd. habar tul sokban nem remenykedek.
2015. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a francba bilentyuzetemel, minden masodik kimarad ...elozo vagyok
2015. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

6-os sose ertettem az ilyesmit. nekem volt mar dolgom par novel de szinte mindegyikkel jo a kapcsolatom, hogy lehet az hogy megszerettel valakit, aztan el is vetted felesegul, gyerekek is lettek, es vegul igy megutaltatok egymast? tenyleg nem lehet leulni normalisan es rendezni a dolgokat? ez tuti nem csak a non mulik, hanem rajtad is.

sztem ilyen ego jatszma az egesz hogy na te ezt mondtad akkor en azt, na te itt bantottal akkor en ott.

2015. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!