Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért "divat" hogy egy csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "divat" hogy egy csaj a 2. vagy 3. randin mondja el, hogy van gyereke?

Figyelt kérdés
3 ilyenbe is belefutottam 2 év alatt. A legutolsó a 4. randin vallotta be, hogy két kisfia van. Azt mondta, hogy azért nem mondta eddig, mert félt, hogy lelépek...

2015. máj. 4. 09:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De csak engedik majd, hogy lásd a kisfiad legalább hetente. Nem csak neked, hanem a kisfiadnak is az az érdeke, hogy édesapjával is lehessen. Ezért nem értem a exed, hogy lehet ennyire szívtelen, mert, ha rád mérges is, nézze már a kisfiú érdekeit
2015. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

6 os vagyok, egy szoval sem mondtam h nekem em voltak hibaim, termeszetesen voltak es probaltam is mindig javitani rajtuk, a nagyob gondok akor kezdotek mkor o hibakat kovetett el es azokat is az en felelosegemre haritotta..eleinte me elfogadtam de egy ido utan valahogya nem tudtam lenyelni h mindent en kell lenyeljek, joll eset volna ha neha o is beismeri a hibait.

mondok egy peldat emit sosem ertetem meg. a szules elott bementunk a korhazba es a doki kert egy nevet h ki lesz mellete a szulesnel, a munkam nemmindig engedi h szabad lehesek igy megbeszeltem az orvosal es vele is, hogy ha esetleg en nem tudok azonal megerkezni akkor a szomszed lany lene ott hejetem amig megerkezem, eszt o is megertette.. a szules uan folhozta eszt a temat es ugy adta elo h en nem akartam ottan lenni, holott szerencsere ott lehettem.

2015. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

5# vagyok, az lemaradt persze hogy tisztelet a kivételnek.

6# nagyon sajnálom ami történt és remélem hamar találkozhatsz a kisfiaddal. Én a volt páromtól nem tiltottam el a kislányát, bármikor találkozhatna vele, egy óra az út kettőnk között. Több mint fél éve meg sem látogatta. Nekem a szívem sajog amikor a gyerekem megkérdezi, hogy mért nem jön hozzá az apja, mért nem látogatja, és még így sem mondom azt neki hogy azért mert nem kiváncsi Rá, hanem azért mert sokat kell dolgoznia.

2015. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok.

Micsoda emberek léteznek, döbbenetes, örülök, hog yilyennel még nem kellett szembesülnöm...

Az egyiknél az anya nem normális és tiltja a gyereket az apától, a másiknál meg az apa nem jön, pedig a kisgyermek várja:-( Megszakad a szívem ezekért a gyerekekért:-( Le a kalappal előtted is utolsó válasz író, nagyon szépen neveled a gyermekedet, te igazán szereted a gyermeked, ez lenne másoknál is a normális.

2015. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért, amit az 1-es és a 2-es írt. De szerintem se fair dolog és csak minimálisan növeli meg az esélyt.
2015. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha megkerdezned, biztos megmondana.
2015. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amugy igen, sztem sem tagadja le semelyik anyunak se a gyereket, max ha van olyan aki csak egy éjszakás kalandot akar. Ha nem akarsz ilyennel randizni, hát kérdezd meg udvariasan már az elején, hogy van e gyerkőc
2015. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!