Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnétek az ilyesfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek az ilyesfajta őszinteségen?

Figyelt kérdés

A melohelyemen van egy törzsvendég nő aki tegnap egy közös ismerős miatt szóba került.

Kérdeztem páromtol.hogy bejön.e neki.

Erre ilyetszól hogy "Nem rossz. De nem kéne. Téged szeretlek"


Oké konolyan nem csunya nő.de ezen az egyenes "Nem rossz csaj" besuoláson megsértődtem kicsit.


2016. márc. 8. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Miért kérdezel olyat, amire nem bírod elviselni a választ?

Egyébként semmi bántó nem volt a válaszában.

Mondhatott volna annyit, hogy igen. Ebben éppen lehet odagondolja, hogy amúgy mindegy, mert téged szeretlek, de mivel nem ezt kérdezted, hanem azt, hogy bejön-e neki..nos lehetett volna egy egyszerű igen a válasz.

2016. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen feleslegesen és ok nélkül sértődtél meg. Ha már ilyen baromságokat kérdezel, hogy bejön-e neki az a nő, akkor ne csodálkozz, ha válaszol rá. Egyenesen és egyszerűen válaszolt, mondhatta volna azt is, hogy "nagyon bejön", vagy azt, hogy "nagyon jól néz ki", az jobb lenne?


Mégis mi az a válasz szerinted, amit szívesen hallottál volna egy ilyen kérdésre? "Nem drágám, nagyon ronda, rajtad kívül minden nő ronda..." ?? :)

2016. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Azt még azért félve megkérdezem.. ugye tudod, hogy a párod nem vak?!

#1

2016. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Ez elég nyálas válasz volt a részéről. Simán lehet, hogy bevinné a málnásba. 22/F
2016. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondta volna hogy randa (ami valószínűleg nem így van, mivel a te állításod szerint sem az) akkor azt a kérdést írtad volna ki hogy: " Szerintetek jobban bejön a páromnak az a nő? MErt látszik hogy jó nő, de ő mégis azt mondta hogy csúnya. Pedig minden ember akinek van szeme látja hogy nem. Akkor most hazudik hogy tereljen?"


Na most komolyan, a helyedbe örülnék annak hogy nem vágta az arcomba hogy megrakná. Lehet hogy nyálas a válasz (mint ahogy előttem ezt írták), de ezzel jelzi hogy nézhet ki bárhogy egy nő, neki Te kellesz.

2016. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%

Őszinte?:DD Ezen felröhögtem. Egy finomított verziót kaptál, egy udvarias sablonválaszt.


Ha őszinte lett volna, akkor kb. ezt mondja: "húúú, ájulásig kefélném, már 6x kivertem rá, mikor nem voltál itthon. Egyszer úgy is, mikor igen. Tegnap is rá gondoltam, miközben téged dugtalak.

2016. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Költőnő? ***** válasza:
90%
Legközelebb csak olyan dolgot kérdezz meg, aminél bmilyen választ el tudsz viselni. Ellenkező esetben nincs értelme feltenni a kérdést. Korrekt választ kaptál egy full idióta kérdésre. És még meg is sértődsz. Gratulálok.
2016. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy, ennyin még nem sértődök meg azért. Nem kell mindenkire azt mondania rajtam kívül, hogy bottal se piszkálná. Én azt nem szeretem csak, mikor egyértelművé teszi valaki aki elvileg engem szeret, hogy mást / másokat sokkal szebbnek tart. A "nem rossz nő" kijelentésnek még nincsen ilyen jelentése.
2016. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem, miért kellene ezen megsértődni. Pedig nő vagyok...
2016. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan, szerintem ez már mindenkivel előfordult. Velem is. Mármint, hogy megkérdezem heccből a páromat, hogy bejön-e neki ez vagy az, és ő meg azt mondta, hogy jah, jó csaj...hoppácska...nem mondom, hogy örültem kifejezetten, de most komolyan: én kérdeztem nem? Másrészt miért, ha van egy jó pasi, te arra azt mondod, hogy csúnya vagy mi? Kérdezd meg magadtól is. A pasid legalább őszinte, az ilyen típus miatt sokkal kevesebbet kell aggódni, mert nem sunyi.
2016. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!