Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti egy ilyen visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egy ilyen visszautasításon megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön,már vagy 10x akart velem találkozni. Nekem mindig jó lett volna viszont ő az utolsó percekben MINDIG visszamondta. Soha nem kért bocsánatot se semmi.Nagyon sokat voltam miatta padlón. Végre eljutottam, hogy van egy kialakuló kapcsolatom, és ha minden igaz holnap is találkozok azzal a fiúval.. DE.. Tegnap este rámír a másik srác, hogy holnap eljönne megdugni.. HÁt én teljesen kiakadtam, elküldtem a pcsába meg mondtam szórakozzon az anjával. (talán egy kicsit szebben,finomabban mondtam de ez volt az értelem) A gáz már csak az, hogy van egy nagyon gáz ügyem amiről bizonyítéka is van és bármikor visszaélhet vele és ha megtudná a "barátom" bszhatom a kialakuló kapcsolatomat és pár barátságomat..
2014. aug. 8. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyire gáz? Ha gondolod, írd meg, hátha tudok rá ötletet, hogy hogyan lehet belőle kimászni :)
2014. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pár meztelen kép meg stb..
2014. aug. 8. 07:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi az a gáz dolog?
2014. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit mondjak erre? Edd meg amit főztél? :D Amúgy nem hiszem, hogy visszaélne vele. Szerintem szexen kívül mást meg nem akar tőled. 10 alkalmat nem mond le az ember, ha komolyan vesz valakit, ennyi nagyi nincs a világon, akinek el kell menni a temetésére, csak szórakozik veled.
2014. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pár meztelen kép mit tudna ártanai a barátságaidnak?


Gondolom úgysem tettél volna meg bármit, amit ez a srác valaha akarhatott volna tőled, csak azért, hogy ne éljen vissza a "gáz ügyed" bizonyítékaival.

2014. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben a világban egy ruha nélküli képet sem készítenék.
2014. aug. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hidd el ha lefekszel vele sokkal nagyobb gáz lenne mint ha a képek kiderülnének...az új barátoddal majd oszd meg ezt, hogy tudjon róla...fontos az őszinteség, mert később tényleg nagyobb baj lehet belőle ha elhallgatod! nem azt mondom, hogy a 2. találkán már hozd fel...de jó ha rövid távon elmondod neki, mert esélyes lehet, hogy a másik srác közzéteszi...remélem tanultál az esetből és sikerül gond nélkül megoldani a helyzetet és sikeres kapcsolatod lesz :)
2014. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben elmondanám a srácnak, mmint az újnak, hogy

van ilyen kép, aztán ezzel akarnak zsarolni.

Lehet, hogy én vagyok elmebeteg, de ha a leendőbeli

nő mondaná ezt, akkor én még valahol örülnék is neki,

hogy el merte mondani. Nameg felkészültem rá, hogy

viszontláthatom a képeket...

2014. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem az ilyen esetekben, hogy gondolkodni smafu?


Lefekszel vele, és?


Utána nem lesznek nála a meztelen képeid meg a gáz bizonyítékok?


Újra bezsarol, csak akkor már a hajadba akarja kenni, utána meg popóból szájba, utána meg lopj neki egy kis szpídre valót, nyald meg a mosatlan makkját, stb. Ezt minek elkezdeni?

2014. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudatositsd benne, hogy a zsarolas buncselekmeny, es 1-5 kozotti sittel jarhat. Szanalmas kis fereg az ilyen, megerdemli ha kicsit besz*ratjak.


Az uj baratodnak meg meseld el (az elejetol, hogy ertse miert probal ez a nyomorek zsarolni), hogy ne erje meglepeteskent, es tenylegesen zsarolhatova ne valj ezzel.

2014. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!