Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti egy ilyen visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egy ilyen visszautasításon megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön,már vagy 10x akart velem találkozni. Nekem mindig jó lett volna viszont ő az utolsó percekben MINDIG visszamondta. Soha nem kért bocsánatot se semmi.Nagyon sokat voltam miatta padlón. Végre eljutottam, hogy van egy kialakuló kapcsolatom, és ha minden igaz holnap is találkozok azzal a fiúval.. DE.. Tegnap este rámír a másik srác, hogy holnap eljönne megdugni.. HÁt én teljesen kiakadtam, elküldtem a pcsába meg mondtam szórakozzon az anjával. (talán egy kicsit szebben,finomabban mondtam de ez volt az értelem) A gáz már csak az, hogy van egy nagyon gáz ügyem amiről bizonyítéka is van és bármikor visszaélhet vele és ha megtudná a "barátom" bszhatom a kialakuló kapcsolatomat és pár barátságomat..
2014. aug. 8. 07:41
1 2
 11/12 -=Koldus=- ***** válasza:
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy az a srác honnét szerezte meg azokat a képeket és honnét tud arról a gáz ügyről?
2014. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy elküldted a csába az ok.De hogy meztelen képek miatt tarthat sakkban,na itt látszik emberek hogy gondolkodni kellenne,nem csitriskedni.
2014. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!