Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megsértődnétek? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek? 20L

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyunk egyformák, mindenkinél más a fontossági sorrend. De ha nekem számít valaki, igenis észben tartom, megjegyzem, vagy emlékeztetem magam, hogy mikor van a névnapja. Akarva, akaratlanul magamhoz viszonyítok. Az van bennem, hogy lesz@r, azért nem írt semmit...


Karácsony, húsvét, nőnap ---> ezekre ír, de ezeket ugye nem kell észben tartani.


Ki hogy van ezzel? A fiúk talán másképp látják, de nekem akkor is rosszul esett. Pár napja volt...


2015. szept. 9. 07:21
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Névnapért nem, mert én is elfelejtem mindenki névnapját ( a szülinapját a közelieknek nem, a távoliabbaknak meg ott a facebook). Nem vagyok nagy névnapozós, ha kimegy a fejéből, nem vágok tantrumot.
2015. szept. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak?
2015. szept. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Névnap az nem egy olyan ünnep! Semmi jelentősége. Szülinapot elfelejteni na az már gáz!

De ha elvárod hogy névnapodon meglepjen, akkor hívd fel rá a figyelmét napokkal előtte. Említsd meg neki hogy de várod a névnapodat ami pénteken lesz mert apu mindig vesz nekem virágot! Például. Venni fogja a lapot, hidd el!

De elvárni a másiktól hogy egy névnapot ne felejtsen el a mai rohanó világban, ez elég ökörség!

Az emberek rengeteget dolgoznak. Én is sokszor 55-60 órát egy héten, tanulok is, +1000 dolgom van.

2015. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Az én barátom például a saját névnapját sem tudja, hogy mikor van, mert ők soha nem tartották a családban. Most akkor miért is várjam el tőle, hogy tudja az enyémet?
2015. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg.
2015. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Könnyen meglehet tudni, ha valakinek fontos vagy csak érdekből van veled.

Ha fontos vagy, odafigyel rád, akkor semmibe nem kerül, hogy egy Boldog Névnapot/szülinapot kívánjon, amivel jelzi, hogy gondolt rád, eszébe voltál pár pillanat erejéig is. Még ha az illetőnek nincs is pénze ajándékot venni, de akkor is jelzi, hogy arra a pár pillanatra a lelkében voltál:)

Sértődni nem sértődnék meg, csak az illetőt a helyére tenném a bennem lévő utolsó helyek egyikére.

2015. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jogos a sertodesed. Alapveto emberi intelligencia, hogy a hozzank kozel allo embert felkoszontjuk nevnapjan/szuletesnapjan, meg akkor is, ha a felkoszonto embernek ezek nem fontos unnepek, nem tartja meg. Lehet, hogy magabol indul ki, ha fel sem koszont, viszont az mar onzoseg.
2015. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon követem a névnapokat, vagy eszembe jut vagy nem. Ráadásul voltam már annyira leterhelt, elfoglalt, és nem is figyeltem a naptárat, hogy a saját ünnepeim is majdnem kimentek a fejemből. És én nő vagyok.

Plusz idén kipróbálom, hogy kinek jutok eszébe úgy is, hogy én nem köszöntöm.

2015. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a saját névnapom mikor van majd szól a család :D, a családtagok névnapját sem tudom, sőt a szülinapokat is csak hozzávetőlegesen évszak szerint tudom arra is mindig emlékeztet bátyám, hogy pl. anyának mikor lesz, viszont a barátnőm névnapját, szülinapját, első találtkozásunk dátumát tudom :D 25/F
2015. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Névnapért nem, pedig én is nő vagyok.

Én is nehezen jegyzem meg és könnyen elfelejtem a névnapokat, szülinapokat.

2015. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!