Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnétek az ilyesfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek az ilyesfajta őszinteségen?

Figyelt kérdés

A melohelyemen van egy törzsvendég nő aki tegnap egy közös ismerős miatt szóba került.

Kérdeztem páromtol.hogy bejön.e neki.

Erre ilyetszól hogy "Nem rossz. De nem kéne. Téged szeretlek"


Oké konolyan nem csunya nő.de ezen az egyenes "Nem rossz csaj" besuoláson megsértődtem kicsit.


2016. márc. 8. 12:44
1 2
 11/19 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha nem bírod elviselni a választ, akkor ne kérdezd meg. A párod veled van, téged szeret, ettől még nem vak.

Mi a párommal felváltva szoktuk mutogatni egymásnak a csinos lányokat utcán, szórakozóhelyen, interneten, de a vége úgyis az, hogy neki én vagyok a legjobb. Velem van, velem jön haza, nekem vesz vacsorát :D

2016. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

13.00as Te egy ritka "okos" ember vagy

Te belelatsz az emberekbe? Jo neked

2016. márc. 8. 13:18
 13/19 anonim ***** válasza:
hülye figura ,azt kellett volna mondja: nagyon dőg,szívesen lecserélnélek vele! 😭
2016. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Most komolyan azt vártad,hogy azt mondja,hogy te szebb vagy nála,amikor te is tudod,hogy nem? Neked egész életedben hazudni kellene,hogy elégedett legyél.Hogy bir ez a pasi egyáltalán melletted maradni,ha se szép nem vagy,se okos?
2016. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy évvel tovább kellett volna járnod az ovit. ;)
2016. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A szépség relativ. Minthogy ki kire mászna rá.

Kérdezted a véleményét.

Az is igaz, hogy minek ha nem tudod elviselni. De a másik, hogy ha azt mondja bűn ronda, mivel te is jó nőnek tartod, akkor azon rugoznál, hogy biztos hazudik.

2016. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ~OnLány~ ***** válasza:

Én a barátommal mindig kbeszélem a körülöttünk lévő csajokat. :D

És hálaistennek mindig egyezik is a véleményünk(és nem,nem azért mert fenyegetve érzi magát mellettem),ő is egyetért azzal,ha valaki szép,nem,nem tetszik neki,csak ha egyszerűen látjuk mindketten az egyértelműt,akkor azon nincs mit vitázni.

2016. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi bajod ezzel a válasszal? Rajtad kívül mindenkit ronda bányarémnek kellene látnia? Ha valami olyasmit mondott volna, hogy gyönyörű, szexi, ha nem lennék kapcsolatban, már rág bepróbálkozott volna nála, még megértenélek, de így nem igazán.
2016. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kellene ezen megsértõdnöm...

Ha én szebbnek találnám magamnál a csajt, a barátom szerint is jó nõ lenne mégis hangoztatja, hogy nem kéne neki mert engem szeret attól én csak büszke lennék, még meg is lepném este :D

2016. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!