Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lányt látok, akik a barátjukat agyba-főbe puszilgatják, én hogyan tudnék ilyesfajta vonzalmat kelteni egy lányban?

Figyelt kérdés
Számomra ez az egész igazságtalan. A srácon látszott, hogy egy kőbunkó, a csaj meg ahogy mentek fel a buszon, puszilgatta a hátát. Nekem hogy lehetne részem ilyesmiben? A lúzerező kommenteket mellőzzétek!
2017. júl. 30. 09:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
ha tetszel a csajnak, megkaphatod, ha nem, akkor nem. ennyi. nem kell ezt túlmisztifikálni.
2017. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Aha, latod rajta, hogy bunko. Miert, talan lelokte a csajt a buszrol, vagy mi? Majd akkor fognak vonzodni hozzad a lanyok, ha nem leszel egy frusztralt kis gorcs.
2017. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
#2 azért bunkó, mert neki van barátnője. :)
2017. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Tini kapcsolati kérdés??


A buszon flegmán elviselni miközben a csajom a hátam puszilgatja abszolút tini korban volt menő (vagy talán akkor sem), de azóta felnőttem, erre semmiképp nem vágyom, de szerencsére a felnőtt nők sem.

2017. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a piros!
2017. júl. 30. 10:01
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Leírnád, hogy mit akarsz hallani? Ígérem visszamásolom!


Pl ehhez mit szólnál: nem kell semmit tenned, te vagy a tökéletes férfi, csak a nők hülyék ezt még nem vették észre, mert mindegyik egy neandervölgyihez vonzódik. Ne aggódj, pár év múlva benő a fejük lánya, rájönnek, hogy mit is veszítenek, és a rengeteg csaj a térdenállva fog könyörögni, hogy a hátad, mit hátad legalább a talpad puszilgathassa

2017. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6 Ez kicsit sarkosított, de ja, valami hasonló bátorítás jólesett volna.
2017. júl. 30. 10:25
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
nem kell semmit tenned, te vagy a tökéletes férfi, csak a nők hülyék ezt még nem vették észre, mert mindegyik egy neandervölgyihez vonzódik. Ne aggódj, pár év múlva benő a fejük lánya, rájönnek, hogy mit is veszítenek, és a rengeteg csaj a térdenállva fog könyörögni, hogy a hátad, mit hátad legalább a talpad puszilgathassa
2017. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Húzzál el egy pua-tanfolyamra, fizess ki kilencven-százezer forintot egy csomó bullshit kinyilatkoztatásért. Ott majd megtanítják neked, hogy azzal tudsz vonzalmat kelteni a lányokban, ha hülye ismerkedős szövegeket magolsz be, vagy a úgy jársz, mint egy hasmenéses pávián, mert azzal "dominanciát sugárzol". Sőt, a nap végén talán még hozzá is érhetsz az egyik fizetett hostess csajhoz, miközben szánalmasan takargatni próbálod a merevedésedet.


Ezek után sem fogsz kelleni a csajoknak, de szegényebb leszel egy rakás pénzzel és egy elpazarolt hétvégével.

2017. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%

Én nő vagyok és nem szeretem a nyilvános nyali-falit. Szerintem közönséges. Otthon persze mindent megkaphat a párom(ha szépen kéri😁😁) de ettől nem leszel se több, se kevesebb mert a barátnőd rajtad lóg. Nem ez a jó kapcs záloga

23/n

2017. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!