Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. Komolyan aggaszt az amit le akarok írni ... Rosszul érzem magam tőle.


4 éve találkoztam egy nővel. Pár percet beszélgettem vele. Nem tudtam azóta sem eldönteni mit éreztem akkor vele kapcsolatban. Szimpátia biztos volt, szexuális vonzalom nem. Viszont a szimpátiánál többet éreztem. Azt ami történt sok évre elfelejtettem, nem járt a fejemben. Viszont amikor jártam pszichológushoz eszembe jutott ez... lehet hogy beszélni kellett volna vele erről. A legszörnyűbb az egészben az hogy rettegés az életem. Ha találkozok vagy beszélek egy nővel attól félek hogy mit fogok érezni iránta. Folyton ilyen gondolatok vannak bennem.... úgy érzem nem vonzódom a saját nememhez, nem tudom elképzelni hogy nővel legyek... borzasztóan bánt hogy nem tudok mit kezdeni a gondolataimmal. Szerintetek ez mennyire normális ??


2017. júl. 28. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj vissza a szakemberhez, és légy őszinte magaddal is.


Lehetséges, hogy 4 éve csak egy zavaros érzekemmel találkozták, és azóta is rettegsz valamitől ami nincs is.


Az is lehet, hogy valóban bi/homoszexuàlis vagy, csak a neveltetés, a társadalmi kinvenciók miatt ezt elnyomod magadban.

Hidd el, az ilyesmit egy jó szakember segít megérteni, feldolgozni, elfogadni, jobban jársz, mintha még 20 évet küzdesz saját magad ellen, majd 40 évesen két gyerekes anyaként jössz rá, hogy hibáztál, és szeretsz bele egy nőbe, esetleg sosem fogsz emiatt kialakítani egyik nemmel sem párkapcsolatot.


Amit viszont most csinálsz, az a legrosszabb, félsz és tagadsz valamit, ami lehet, hogy nincs is, ha meg van, akkor nem így kell hozzáállni.

2017. júl. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Mi van akkor ha több, mint szimpátia? Akkor több. Lehet ő egy igazi lelki társ féle, vagy valami hasonló. Igaz barát. És mi van akkor, ha esetleg vonzó is volt számodra? Max kipróbálod és nem jött be. Ha meg igen, akkor vokt egy jó alkalmad. Szerintem ezen ne rágodj. Vagy fejtsd ki bővebben, hogy mi zavar.
2017. júl. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bennem végig olyan érzés volt, mialatt olvastam a kérdésed, mintha te nagyon elítélnéd a bi/homoszexualitást, vagy legalábbis szégyellnivalónak éreznéd.


Bennem is volt hasonló érzés, de azóta kiderült, hogy egyszerű ragaszkodás és szimpátia volt, ami inkább indulatáttételből adódott. Viszont ha kiderülne, hogy nem vagyok teljesen hetero, nem esnék kétségbe. Nálam igazából ezek a kategóriák sem léteznek, csak van, akinek ez tetszik, van, akinek meg amaz. :)

2017. júl. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális. Valamilyen kényszerbetegségre tippelnék. Ha nem tudsz rajta úrrá lenni egyedül, menj pszichiáterhez, aki jó eséllyel gyógyszert ad majd.
2017. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem pszichiáterhez kell menni, és nem gyógyszer kell, hanem pszichológushoz és meg kell beszélni, ki kell deríteni az okokat. És szabadnak lenni. Mi lenne a legrosszabb? Ha kiderülne hogy bi vagy leszbi vagy? Miért, mi lenne akkor? Segítek: az égvilágon semmi. Legyél az aki vagy, bármi vagy bárki is legyen az a nő. Egy életed van, ne élj félelmek és kétségek között.
2017. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el a homoszexuális embereket, viszont furcsának tartom, szokatlan számomra. Nem szoktam látni gyakran azonos nemű embereket együtt úgy hogy tudom róluk hogy párkapcsolatban élnek. Egyszerűen úgy érzem hogy soha nem tudnék azonosulni azzal ha a saját nememhez is vonzódnék. Soha nem éreztem szexuális vágyat nő iránt, nem voltam szerelmes nőbe. Egyszerűen úgy érzem nem tudnék nővel kialakítani olyan kapcsolatot, szexuálisat. Mindig is a ferfiakhoz vonzódtam. Hajlamos vagyok be képzelni betegségeket. Ettől is szenvedtem nagyon sokat. Most meg ez az ami nagyon bánt magammal kapcsolatosan, folyton ezen jár a fejem. Gyomoridegem van tőle, depressziós vagyok, sírok... ezt senkinek sem kívánom, de tényleg ...
2017. júl. 28. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért tanácsoljuk, hogy keress egy jó pszichológust, akivel tudsz együtt dolgozni.


A gyomorideg, a kiborulás nem a legjobb reakciók, és egyáltalán nem biztos, hogy valóban arra adod, amit te gondolsz (érzelmek nők irányába). Ki tudja, mi a valódi ok, és ha egyedül nem sikerül rájönnöd, akkor kérj segítséget, a szakember nem gyógyszert ad, vagy megmondja mit tegyél, csak segít, hogy magadtól rágyere mi az ok, és hogyan tudod megoldani.


Ettől nem kell félni, én férfiként voltam olyan helyzetben, amit nem tudtam egyedül megoldani, nem féltem és szégyelltem elmenni valakihez, aki segít. Erre való a pszichológus, rengeteg idegesen átsírt éjszakától kímèlheted meg magad

2017. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!