Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egy nő szép alakkal tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy nő szép alakkal tökéletes egy éjszakára, de egy nő szép lélekkel tökéletes egy életre. " Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tele van az ilyen közhelyekkel a net. Nem bírom az ilyen giccses idézeteket. Nem a mondanivalója, hanem a habos-babos megfogalmazás miatt.
2017. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy aki másnak vermet ás, míg el nem törik.
2017. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek. Bár az egyéjszakások nem az én területem. Ideig-óráig kedvelem a szép lányok társaságát, de nyilván más tulajdonságokba szeretünk bele. :)
2017. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két éve egy olyan lányismerősöm tette ki ezt Facebookon, akit a haverom "hazakísért" egy iszogatás után, és mivel otthon voltak a lánynál, még a lépcsőházban bepucsított neki. Pár héten belül leszopta egy közös ismerősünket is.

Mindenki vonja le a megfelelő következtetést.

2017. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez ilyen ments vár a csúnyáknak?
2017. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Főleg hogy a pasik 99%-át lélekkel lehet a lábáról levenni.:D

jó poén. 🍸

2017. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ráírnád egy naplementés képre, nagyobb sikere lenne.
2017. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A szep lelku no azt jelenti a ferfinal, hogy a no odaadoan szereti ot. Mivel a no mar szerelmes bele, gatlas nelkul kihasznalhatja, beletorolheti a labat, atvaghatja, megcsalhatja, osszetorheti, belesz-rhat a lelkebe. Az a no is hulye, aki kinyitja a szivet es lelket egy ferfinak.
2017. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
láttam már szép alakkal rendelkező nőt,több éve kapcsolatba van
2017. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt tuti nő írta :)
2017. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!