Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok erről? Van esélyem így?

Figyelt kérdés

Én 36 éves ffi vagyok budapestróla.

Párommal 10 éve éve élek együtt semmi nincs köztünk 3 éve.

De nem tudunk külön menni van egy 6 éves fiam.

Ő mondta nyugodtan keressek valakit csak ne nyíltan.

Szerintetek van így esélyem hasonló partnert találni?


2017. júl. 19. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Alkalmi fruskát mindig lehet találni.

Ennél nagyobb baj, amit lehet, hogy nem veszel észre, hogy ez így nem élet...

2017. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de ez csak kifogás. Mi az, hogy nem tudtok szakítani?

Így a gyerek milyen példát lát? Mit fog tanulni tőletek? Azt hiszitek, hogy nem látja, hogy a szeme előtt hazudtok egymásnak, és neki is?

Annyira minősíthetetlen a viselkedésetek.

A gyerek nem kifogás. Ő csak áldozat a ti további h..lyeségeiteknek.


Kérdésre a válasz: könnyű nőcskéket, akik megelégszenek a szerető státusszal találhatsz. De komoly kapcsolatra esélytelen vagy.

2017. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltam már szerető, heti pár szex. Bár több szexet akartam volna. Nem volt valami jó ez amúgy.
2017. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem lenne,tudod kit hülyíts..

Meg tudod ki hiszi el ,hogy nincs köztetetek semmi??! Ne nézzél már madárnak...

Azért ,mert van egy 6éves gyereked nem tudsz elválni,hagyjuk már, rossz kamu dumu... drága a válás mi??!

2017. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyedül életképtelen kis senki lennél..
2017. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hülyitenek senkit. Ezért írtam le .

Az meg igaz hogy tényleg nincs semmi már 3 éve. Lehet hihetetlen de nincs.

Nem 1 éjszakás csomag érdekel.

Tartósan.

Életképes én vagyok mert én nekem van mindenem a megfelelő különálló életre. Az meg hogy a gyereknek mi jó. ...

Kb 5 közeli ismerősöm valt el és meglehet nézni a gyereket. De nem a gyerek volt a kérdés

2017. júl. 19. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot, a gyereknek ez sem jó. A szüleim 4 éves korom óta folyamatosan veszekednek (semmi hajtépés, de sosem láttam, hogy tisztelték vagy szerették volna egymást és utáltam a családi programokat, mert mindig olyan kelletlen volt az egész és nyomorult színészkedés, amit észrevenni egy gyerek sem hülye), és mikor 17 éves koromban végre különbútoroztak, annyira megnyugvás volt nekem. Anyának van új férje, apának meg új élettársa, mindketten boldogok, mindkét családommal nagyon szívesen vagyok és szeretem őket. És jó őket boldognak látni. Egyébként anyával maradtam. Eleinte furcsa volt, de pár órára vannak egymástól és bármikor meglátogathatom apát is.


Nem értem, miért nem lehet ezt nyíltan. Mint nő, engem nagyon zavarna, ha a párom még mindig ilyen sem veled, sem nélküled kapcsolatban van és persze, szép dolog a bizalom, de valljuk be, melyik ember hiszi el azt, hogy ha valaki azzal a nővel él, akitől van egy gyereke is, hogy nem történik közöttük semmi és én nem csak egy kis fruska szerető vagyok, vagy tartalék? Ez nevetséges. Az nem okozna gondot (nyilván nem ennyi idősen, de ha korodbeli nő lennék, aki kihajtotta magát, elvégzett tanulmányokkal és el tudnám magam látni, nem akarnék szórakozni meg önmegvalósítani, meg minden hasonlót, mint most), hogy van egy gyereke a másiknak. Fiamként szeretném valószínűleg őt is, azért elég gáz lenne, ha egy 30 körüli nő nem érezné magát készen arra, hogy így vagy úgy anya legyen... Na de ezt, amit felvázoltál... Nem, kizárt. Amíg nem éltek külön, én erre nem lennék vevő.

21L

2017. júl. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!