Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok van esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok van esélyem?

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdödik, hogy érkezett az osztályunkba egy csajszi, most év elején. A kapcsolatunk akkor erősödött, mikor elhívott engem egy közös kirándulása (Nyílt nap, egyetemi) Jól éreztük magunkat meg mindent, csak a dolgot az nehezíti, hogy nekem közben megtetszett a lány.


Én több helyre gondoltam, hogy elhívom. Mondjuk vásásrolni stb, de mit gondoltok az nagyon égetné a szemét, ha találkozáskor már szíves milka csokit vinnék, meg rózsát?


Vagy ez korai? Én úgy gondolom kicsit, de úgy vagyok vele, hogy egy próbát megér, mellé betolok valami megható szöveget :P


Mit gondoltok, attól függetlenül, hogy osztálytárs, van értelme ez ügyben futni egy kőrt?



Előre is köszönöm, a válaszokat!



2014. febr. 18. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, akkor tök mindegy mikor viszel neki virágot, vagy csokit, örülni fog neki! :)
2014. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem érkezett válasz.
2014. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Osztom az 1.-őt
2014. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amm esély mindig van
2014. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van értelme, de könyörgöm ne vigyél semmit. Menjetek el valahova, és ha jól alakulnak a dolgok és meg tudod tenni, akkor fél pillanatra libben odébb és vegyél egy virágot(minden sarkon van virágárus)
2014. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ebben a szituációban, hogyan deríthető ki leggyorsabban, hogy bejövök -e neki, vagy egyáltalán megszerezhető -e számomra?
2014. febr. 18. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha még nem gondolta át a dolgot akkor csoki virág lehet h nem lesz jó hatással egyből, de egyértelmű h megéri futni egy kört valahogy az ügyben.
2014. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csoki, meg virág? Hol élsz te, a 19. században?

Gyémánt fülbevalót vegyél neki, és vidd el a Kanári-szigetekre nyaralni.

2014. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szívem szerint azt tenném, sőt meg is tehetném.


De, elégé visszahúzódó, és sokszor megfogják a női beidegződésék. Tegyük fel szombaton elhívtam egy Disco-ba, és mondta, hogy elfogyott a zsebpénze, én mondtam nem érdekes meghívlak valentin nap alkalmából. Hisz, az egy jó alkalom lett volna összeölelkezni, vagy egyáltalán csak beszélgetni. Erre benyögte, hogy nem szeret másra támaszkodni.


Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy úgy fogta fel, ha én elviszem ő adósom lesz, nemde? Nem feltétlenül gondolok itt pénzbeli visszatérítésre, de tesi vagy valami.


Mit gondoltok?

2014. febr. 18. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne szíves milka csokit, az nagyon gáz. Inkább valami finom bonbont.
2014. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!