Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális, erkölcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális, erkölcsös csajok ~26 év alatt?

Figyelt kérdés

Szinte lehetetlennek tűnik olyan lányt találni, aki nem a pénzre hajt, aki a párkapcsolatot még tényleg komolyan veszi és tényleg két emberre vonatkoztatja. Nem tini-drámát akar játszani ("őt szeretem, de közben mással kufircolok"). Ha valakivel randizik, aki komolyabban érdekli akkor nem találkozgat közben másokkal, főleg nem fekszik össze mindenkivel. Aki szintén úgy gondolja, hogy a párkapcsolatoknak egymás utánisága a normális, nem pedig a párhuzamosan több sráccal való flörtölés. Az meg hogy ezek mellett szép is legyen (ami ugye relatív) egyenesen elképzelhetetlennek tűnik.


Elég pocsék időket élek, és egyre inkább kiábrándulok a nőkből. Mintha én lennék túl erkölcsös a mai világban, 26 éves férfi létemre. Én valahogy nem tudok átsiklani, meg elfogadni a fent említett dolgokat. Ez így normális vagy tényleg nekem kéne papnak menni?

Nem itt akarok párt keresni talán csak megnyugtatásra várok. De gőzöm sincs van-e még egyáltalán ilyen és ha igen, merre kéne keresni?



2017. júl. 26. 12:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

" ahol tényleg szeretek és szeretve vagyok"

Na, pontosan erről beszéltem, ha nem vetted volna észre. A szerelemért felelős hormonok ugyanis fél-két év alatt lebomlanak. Ha nem dolgozol magadon, ha nem nem dolgozol a kapcsolatodon, akkor bizony semmivé lesz, és a párodnak nem lesz miért hűnek lenni. Mint ahogy neked sem.

Ez nem gerinc kérdése. Lehetsz akármilyen jellemóriás, lehetsz erkölcsi fárosz, bukni fog a mutatvány.

2017. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Azt senki nem mondta, hogy a párkapcsolaton ne kéne dolgozni.


Az pedig nem igaz, hogy egy románcnak (legyen ott akármelyik fél is a hibás) hűtlenséggel kell véget érni.

Ha kapcsolat véglegesen kihűlt, ki kell belőle lépni, mielőtt újba kezdenénk, nem pedig fordítva.

És ez tudatos döntés és jellem kérdése. És úgy gondolom, hogy igen, ez is beletartozik a hűség fogalmába.


Szerintem ilyen, egy őszinte, erkölcsös kapcsolat és ha valaki ilyennek ránézünk a párkapcsolati történetére, akkor ott nem lesznek átfedések, több szálon futtatott események, félrekefélések és hasonlók.


És mielőtt még jobban elkanyarodnánk a kérdés is erre irányult,hogy az említett korosztályban vannak-e még olyan lányok, akik így vagy legalább hasonló módon gondolkoznak vagy legalább igényük van-e ilyenre vagy tényleg már csak olyanok vannak, aki "össze-vissza csaponganak" attól függően, hogy mihez van éppen kedve?

2017. júl. 27. 20:33
 23/23 anonim ***** válasza:

A 16-os válaszoló úgy írt, mintha magamat olvastam volna. Úgy érzem, hogy teljesen olyan lány vagyok, amilyet a kedves kérdező leírt.


A válaszolóknak is igazuk van. Az ilyen lányokat általában nem a bulikban fogjátok megtalálni. Mi a szürke kisegerek vagyunk, akiket a férfiak többsége észre sem vesz. Ami mondjuk engem annyira nem zavar, mivel azt szeretném, hogy egyetlen férfi vegyen észre, akivel passzolunk és boldogan életünk. Tudom, hogy naív és álmodozó tudok lenni, de hiszek abban, hogy megtalálom a megfelelő személyt, akivel boldogan, nyugalomban fogunk élni. Ha valakivel ismerkedek és kapcsolat is lesz belőle, akkor nekem csak az az egy férfi kell, senki más. Szerintem ez lenne a természetes dolog, ezzel szemben a valóságban sokan nem így gondolkodnak.


Szerintem mi döntjük el, hogy hűségesek vagyunk-e vagy sem. Ez nem a másik félen múlik. Ha szeretek valakit, akkor a világ összes férfija udvarolhat és futhat utánam, akkor sem érdekel, sőt inkább zavarna is nagyon a helyzet.

Egy kapcsolatban szerintem mindkét félnek tennie kell a másikért és a közös jövőért. Fontos dolgozni a kapcsolatért, hogy hosszú távon tudjon működni a dolog.


Merre lehet találni az ilyen lányokat? Magamból kiindulva nagyjából bemásolhatnám a 16-os válaszoló írását. Nem járok el bulizni, engem nem vonz és nem érezném jól magam. Korábban az egyetemen lehetett megtalálni és a vonaton, hiszen másfél órát utaztam oda és délután pedig szintén annyit haza. Igaz én is tanulni szoktam, hogy hasznosan töltsem el az időt, de szívesen beszélgettem volna, ha normálisan és kedvesen kezdeményeznek. Vagy éppen, amikor várakoztam, mivel busszal is utazok és csatlakozási idő van a busz és a vonat között.

Manapság szakmai gyakorlatomat töltöm egy, ami közelebb van, mint az egyetem. Így máfél óra helyett csak fél órát utazok reggel és délután is. Jelenleg is szívesen beszélgetnék utazás közben.


Sajnos vagy sem, de eléggé visszahúzódó vagyok, így kicsit több türelem kell hozzám, hogy meg tudjak nyílni, mint a nagyszavú és bulizós lányokhoz.

2017. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!