Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A táncparkett királynői miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A táncparkett királynői miért koptatják le magukról a jól öltözött, normális pasikat?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel koktéloztam tegnap és mi csak beszélgetni ugrottunk le és jól éreztük magunkat. De nem tudtam nem észrevenni, hogy számtalan jó pasi és kevésbé jó közelíti meg a lányokat. Na most ha valaki úgy van felöltözve, mint anyuci pici fia vagy pedig nagyon tróger akkor megértem ha le van koptatva, az ilyeneknek én se adok sok esélyt. Na de egy csomó jól öltözött, jóképű srácot is elhajtottak ezek a lányok. Tetovált, szolibarna, babaarcú tipikus hercegnő személyiségtípusú lányok voltak. Ha van itt fent a gyakorin ilyen lány, bár kicsi rá az esély, de válaszolhatna a kérdésemre. Milyen pasira vár? Vagy abból szerez önbizalmat hogy elküldi őket?

2017. júl. 23. 15:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Vagy nem ismerkedni ment, hanem táncolni, és senkire nem vár. :o
2017. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%

"Na most ha valaki úgy van felöltözve, mint anyuci pici fia vagy pedig nagyon tróger "


Aztán lehet, h csak egy Nő kell neki, aki rendbe szedi és beszél a fejével :D


de te tudod

2017. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy csak szórakozni volt ott és nem pasizni?
2017. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Ui: hogy öltöznek anyuci pici fiai? Vicces kívül kérdezem, kidobok mindent a gardróbból amit megnevezel
2017. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%
az ilyen helyekre azért megy le a legtöbb nő lengén öltözve, hogy azzal növelje az egóját, hány pasit tud lekoptatni. társkereső is ilyen. Ne bánd, gyenge jellem az ilyen nő.
2017. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A legrosszabb ***** válasza:
73%
Vagy azért járnak ilyen szórakozóhelyekre, hogy valóban jót szórakozzanak a barátnőikkel, vagy azért, hogy húzzák a hapsik agyát és turbózzák az önbizalmukat. Nem olyan bonyolultak ám a nők, mint amilyennek hisszük őket.
2017. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Az fel sem merül benned, hogy otthon van pasijuk és most csajos este van?
2017. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
"mi csak beszélgetni ugrottunk le és jól éreztük magunkat" - Valószínűleg ők is csak azért ugrottak le, hogy jól érezzék magukat, és nekik a tánc jelenti ezt, ettől még nem biztos, hogy ismerkedni is akarnak. Vagy aki nem ismerkedni akar, az csak vonuljon el beszélgetni, és ne táncoljon akkor sem, ha szeret táncolni?
2017. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha lemegyünk táncolni a barátnőimmel, akkor csak szórakozni megyünk és jól érezni magunkat. Attól még csinosan fogunk öltözni. Nem, nem rakjuk mi mindenünket. Amúgy tényleg idegesítő a nagy nyomulás. Szerintem a kérdező sem azért ment le. Egyébként az ilyen szépfiúk sokszor a legrosszabbak.
2017. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Akármilyen okuk lehetett rá. Elég annyi, hogy nem akartak ismerkedni. Vagy lehet, bunkón közelítették meg őket, távolról te nem tudhatod.

Mi van, ha nem várnak pasira? :D

Ha egy lány megjelenik publikusan, egyből kötelessége fogadni az udvarlókat? lol. Mire fel? Milyen okból?


Én elvi alapon nem ismerkedek szórakozóhelyen, szórakozni megyek, inni, táncolni, barátokkal lenni, nem érdeke, ki jön oda, elhajtom. Pasit máshol is fel tudok szedni.

2017. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!