Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A táncparkett királynői miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A táncparkett királynői miért koptatják le magukról a jól öltözött, normális pasikat?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel koktéloztam tegnap és mi csak beszélgetni ugrottunk le és jól éreztük magunkat. De nem tudtam nem észrevenni, hogy számtalan jó pasi és kevésbé jó közelíti meg a lányokat. Na most ha valaki úgy van felöltözve, mint anyuci pici fia vagy pedig nagyon tróger akkor megértem ha le van koptatva, az ilyeneknek én se adok sok esélyt. Na de egy csomó jól öltözött, jóképű srácot is elhajtottak ezek a lányok. Tetovált, szolibarna, babaarcú tipikus hercegnő személyiségtípusú lányok voltak. Ha van itt fent a gyakorin ilyen lány, bár kicsi rá az esély, de válaszolhatna a kérdésemre. Milyen pasira vár? Vagy abból szerez önbizalmat hogy elküldi őket?

2017. júl. 23. 15:19
1 2 3 4
 21/33 A legrosszabb ***** válasza:
0%

#19: "... Egy pasinak legkevésbé a pénze érdekel..."


Ajajajajaj, ismerős duma, ezt kivétel nélkül szinte mindőtök ellövi.

2017. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
90%
Az nem jutott eszedbe, hogy nem ismerkedni mentek, hanem szórakozni?
2017. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjátok ezt a lúzert, elvileg utálja a nőket, de állandóan itt koslat. Nem tudom, miért él még.
2017. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Én is tapasztalom hogy nagyon sok srác nyomul és nem tudják megfelelően kezelni a nőket. Na meg a másik az, hogy velem pl volt olyan amikor két évig aktívan fitneszeztem és elég szép változáson mentem át, az első 3-4 hónapban nagyon jól estek a bókok, ahogy megnéztek a pasik stb. De azért idővel .... ... és megtudom érteni mert ma már egy átlagosan csinos nőt is sokan megközelítenek, nem hogy egy nagyon vonzó, dekoratív nőt.


Szerintem ilyen helyeken is tudnának eredményesen ismerkedni ha értenének az ilyen típusú nőkhöz és hogy hogy működik az éjszaka. Az ilyen nők játékosak és ha egy pasi csak annyit tud, hogy ott áll sörrel a kezébe és azt nézi, hogy a csaj mennyire rázza a seggét akkor az totál cink és kínos így női nézőpontból. Ennél még az is jobb lenne, ha felállna az asztalra és nyomna egy sztriptízt. :)


Valaki írta hogy ő csak barátokkal megy inni, szórakozni és ha bárki oda megy nem érdekli ki mi, elhajtja. Ez azért szerintem nem ilyen. Mindenkinek vannak szűrői és simán megeshet hogy egy idegen pasival véletlen összetáncoltok és megvan az a szikra. Na meg hol máshol fogsz még pasit? Máshol is baráti társaságon keresztül ismerkedsz nem? akkor itt miért ne?

2017. júl. 23. 17:22
 25/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha valaki csak szórakozni megy valahova, akkor csak szórakozni akar, és nem ismerkedni. Ez miért baj? Még mindig jobb elmenni egy zenés szórakozóhelyre, mint házibuli miatt összeveszni a szomszédokkal.
2017. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"úgy van felöltözve, mint anyuci pici fia"


De erre még mindig nem kaptam választ, hogy ez milyen ruhákat takar. Pedig már csak ezért a first world kérdésért vagyok itt

2017. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

" Na meg hol máshol fogsz még pasit?"


Nem tudsz erről lekattani? Nehogy azt hidd már, mindenki pasit fogni megy egy szórakozóhelyre.

2017. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira ruhadarabokon múlik, mint az összeállításon.
2017. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Ok. Kicsit félreértjük egymást. Szóval ha ismerkedni mennek akkor oké. De itt konkrétan olyan lányokról van szó, vagy ha jobb így, akkor feltételezzük hogy olyanok akik pasizni mennek le. És az ilyen jófiú szépfiú style mind koccolva van.


Az én tapasztalatom egyébként, nálunk pl nagyon ritka ha barátnővel csak szórakozni megyünk le ketten. Mert többnyire ha ketten megyünk, akkor ott általában az egyikünk szeretne vagy legalábbis nyitott megismerni egy arra alkalmas pasit. De ha kettőnél többen megyünk ott ez nem játszik, ott bandázás van csajokkal :)

2017. júl. 23. 18:24
 30/33 anonim ***** válasza:
Ti olyanok vagytok, más meg nem olyan, mint ti. Nem vagyunk hupikék törpikék.
2017. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!