Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A táncparkett királynői miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A táncparkett királynői miért koptatják le magukról a jól öltözött, normális pasikat?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel koktéloztam tegnap és mi csak beszélgetni ugrottunk le és jól éreztük magunkat. De nem tudtam nem észrevenni, hogy számtalan jó pasi és kevésbé jó közelíti meg a lányokat. Na most ha valaki úgy van felöltözve, mint anyuci pici fia vagy pedig nagyon tróger akkor megértem ha le van koptatva, az ilyeneknek én se adok sok esélyt. Na de egy csomó jól öltözött, jóképű srácot is elhajtottak ezek a lányok. Tetovált, szolibarna, babaarcú tipikus hercegnő személyiségtípusú lányok voltak. Ha van itt fent a gyakorin ilyen lány, bár kicsi rá az esély, de válaszolhatna a kérdésemre. Milyen pasira vár? Vagy abból szerez önbizalmat hogy elküldi őket?

2017. júl. 23. 15:19
1 2 3 4
 11/33 A legrosszabb ***** válasza:
3%

#9: "... Egyébként az ilyen szépfiúk sokszor a legrosszabbak..."


Uh, ez mégis hogyan lehetséges? Mesélj! Nem pont a legtutibb kinézetű alfahímekre szoktatok aggatni olyan pozitív tulajdonságokat, amiket egy átlagfaszi esetén röhögve degradáltok? Mesélj erről, kérlek világosítsd fel sötét elmém a kettős mércétekről.

2017. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
80%

Hát legrosszabb.. jól vagy?


Ez a sötét elmés rész ritka őszínteségi roham volt 😀

2017. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég sötét a legrosszabb, ámde hogy megértse: a jóképű pasik egy része azt hiszi, hogy neki alanyi jogon jár punci. És személyes sértésnek veszi, ha nem kapja meg, mert a lánynak mondjuk barátja van, van csak egyszerűen nem jön be stb. Ennyi a történet. Azért mert valaki jól néz ki, engem még hidegen hagy, amennyiben 1. van barátom vagy 2. belülről nem üti meg a mércét. Ennyi a történet. És lőn világosság.....
2017. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy félhomályosított téged az előző válaszoló, kedves "a legrosszabb...", elég nagy egojuk van. Természetesen nem minden helyes pasi ilyen, de ők nem is nyomulnak ilyen helyen.
2017. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A legrosszabb ***** válasza:
0%
#13: Aha, ezzel a hazugsággal leginkább az a probléma, hogy téged sem hagy hidegen a jóképű pasika, rendelkezzen bármilyen belső tulajdonsággal, hiszen elsősorban a külső adottságaival fog meg téged. És ha külsőre rokonszenves, akkor automatikusan a negatívabb tulajdonságait is normálisnak fogod gondolni. ... csak mert ő ilyen.
2017. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint hülyeség. Inkább fordítva szokott lenni. Expasim nem volt különösebben helyes, de jószívű, jó humorú srác volt és jó volt vele lenni.
2017. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
4%
Mindenki hazudik, ez a legbölcsebb igazság. 😬
2017. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A legrosszabb ***** válasza:
2%
#16: Mégis az expasid... bezzeg ha jóképű lett volna és ha fél misit kaszált volna havonta, akkor most is együtt lennétek, és azon dolgoznál, hogy javítgasd-toldozgasd-foldozgasd a kapcsatotokat. Csak hát nem volt se nem jóképű, se nem aranyat tojó kakas. :(
2017. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
92%
Ritka tapló beszólás volt, fogalmad sincs az egészről. Egy pasinak legkevésbé a pénze érdekel. elmúlt a szerelem, részéről is. Azóta van másik barátnője. 2 évet voltunk együtt.
2017. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd Nita, a GYK-s kommandó jobban tudja, hogy mi kell a nőknek, mint a nők maguk.



(Férfi vagyok, nem kérek gyalázkodó privátokat 😀)

2017. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!