Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon normális egy ilyen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon normális egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy férfival Facebookon. Míg beszéltünk átküldött egy képet arról az állatról, amit lelőtt, mivel vadász. De részleteket leírhatom privátban, mert más gyanús jel is volt.
2017. júl. 22. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem elküldheted.
2017. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, elküldöd magánban?
2017. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Á, egy vadász, aki megmutatta a trófeát. Mekkora gonosz, őrült figura!!!444 Lehet még preparálni és nyúzni is tud, meg tüzet rakni a természet közepén. Fúj ez nem is ember!!!4444


Az igazi férfiak, a "Páva&Metro" divatboltban vannak és épp a legújabb szettek között válogatnak. A legigazibb, amelyiknek sikerül elhalászni a leopárdbőr alsógatyát a többiek elől...

2017. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3


:D :D :D

Pedig igazad van teljesen.


Figyelj, a vadászok állatokat ölnek, a horgászok pedig kifogják a halat a kis tavacskákból és hazaviszik, és csinálnak belőle halászlevet, vagy rántott halat.

Persze, vannak sporthorgászok is.


Ha állatvédő vagy, akkor ne kezdj egy vadásszal.

2017. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4


Mi a baj a vadászokkal? Sokkal életképesebbek, mint mi (kivéve az úrvadászok, akik csak bohóckodnak sznobságból, lásd Lézerjani meg barátai) és előbb tudnának ételt szerezni a vadonban, mint mi többiek. Mégis elég nagy a lenézettségük... 2 vadászba futottam bele életemben (rövid ismertségek, még csak haveri szint sem), de érezhető volt rajtuk valami olyan fegyelem és precizitás, ami még nem az agyatlan katonák szintje, de nem is a leopárgatyás gizdáké.

2017. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5


Látom a mondatértelmezés azért nehezen megy nálad. Írtam én valahol is, hogy probléma lenne velük?

2017. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, de nekem fura, hogy képet küld róla.
2017. júl. 22. 15:24
 8/14 anonim ***** válasza:

#6


Nem is rád értettem... Hanem úgy, hogy én írtam, erre írtad, hogy "tényleg így van", ergo sokan pontosan ezt mondanák amit parodizáltam, ergo bajuk van velük. De miért is?

2017. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi a fura ebben? Írta, hogy vadász, és be is bizonyította neked, hogy az. Kicsit eldicsekedett a sikerével.

És ez neked furcsa?


Ha pl. egy könyvkupac mögül nézne ki, mert pl. könyveket gyűjtene, azt is furcsállnád?

2017. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8


oké, így már értem :)

2017. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!