Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon normális egy ilyen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon normális egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy férfival Facebookon. Míg beszéltünk átküldött egy képet arról az állatról, amit lelőtt, mivel vadász. De részleteket leírhatom privátban, mert más gyanús jel is volt.
2017. júl. 22. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha neki ez a hobbija vagy foglalkozása, vagy tudom is én mije, akkor miért csodálkozol, hogy ilyenről küld képet. Fazekas korongról, varga a kaptafáról beszél.

Ha nem szeretnéd, hogy ismerkedjen veled, akkor írd ki az adatlapodra, hogy vadászok, hentesek, mészárosok kíméljenek, és béke van.

2017. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

#9


Manapság minden fura, kivéve az elvárt főtípus, ami férfiben kb. ez:


Csikófrizura, szakáll (anélkül nem is vagy ember), átlagmagassággal számolva maximum 80 kg, 50-es évekre hajazó hosszúkabát télen, keskenyorrú bőrcipő, szűk gatya, ezzés, makulátlan mosoly, tetkó minimum 1, napszemüveg, vagy hipszter SZTK keret dioptria nélkül.


Belsőre pedig a "kommersz témák" imádata: Foci, barátokköszt, tahóvilág, az aktuális "kvízjátékok", celebhírek, valami látszatautó birtoklása vagy arra áhitozás (merdzsó, bömös, áudi), VAGY harsány és keménykedő beszédstílus VAGY vontatott-nyegle beszéd.

2017. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ítéljük el, de én nem ilyennel " nyitnék"... horgászom, de a fotóimat csak a párkapcsolat bizonyos szintjén mutatom meg, kivéve, ha kifejezette kérik.
2017. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Írd
2017. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!