Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális, erkölcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális, erkölcsös csajok ~26 év alatt?

Figyelt kérdés

Szinte lehetetlennek tűnik olyan lányt találni, aki nem a pénzre hajt, aki a párkapcsolatot még tényleg komolyan veszi és tényleg két emberre vonatkoztatja. Nem tini-drámát akar játszani ("őt szeretem, de közben mással kufircolok"). Ha valakivel randizik, aki komolyabban érdekli akkor nem találkozgat közben másokkal, főleg nem fekszik össze mindenkivel. Aki szintén úgy gondolja, hogy a párkapcsolatoknak egymás utánisága a normális, nem pedig a párhuzamosan több sráccal való flörtölés. Az meg hogy ezek mellett szép is legyen (ami ugye relatív) egyenesen elképzelhetetlennek tűnik.


Elég pocsék időket élek, és egyre inkább kiábrándulok a nőkből. Mintha én lennék túl erkölcsös a mai világban, 26 éves férfi létemre. Én valahogy nem tudok átsiklani, meg elfogadni a fent említett dolgokat. Ez így normális vagy tényleg nekem kéne papnak menni?

Nem itt akarok párt keresni talán csak megnyugtatásra várok. De gőzöm sincs van-e még egyáltalán ilyen és ha igen, merre kéne keresni?



2017. júl. 26. 12:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Jelen! Én is ilyen nő vagyok és ugyan ezt gondolom csak pepitában. Nem kell kiábrándulni, menni kell tovább és ismerkedni. :)
2017. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Vannak még normális lányok...de mi nem a facen virítunk bikiniben...vagy a buli élén vagyunk...csak minket nehezebb észrevenni.
2017. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

2-nek van igaza

De a pasik 90%-a ki után megy? A pénzéhes l****után aki ugy pózol a fbon hogy a hideg is kiráz a kacsa fejétől, szolis pushupos agyonsminkelt hosszú hajú pláza **** És nem irigykedek mer sminkkel jó hajjal pi***s ruhába én is tudnék ugy kinézni de nekem nem ez a stílusom.

És utána a pasik szája sír mer csak a pénzt érdekli, félredug, átvágja, kihasználja! Mert talán nem egy ilyen l**** kéne az időt pazarolni aki csak a pénzt viszi, de még ha nem is dolgozik egy nyamvadt levest SE tud csinálni otthon..ja de tud..zacskós levest.

Mi is fel tudnánk sorolni hogy a mai huszonéves pasik jellemvonásait de inkább hagyjuk! Mer TI se vagytok különbek ahogy a csajok se!!! Tisztelek a kivételnek.

A mai generáció egyre es egyre rosszabb, egyre ritkább az olyan ember akivel érdemes leállni.

2017. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok, ilyen, ahogy leírtad, de én nem ismerkedek most, mivel nem érzem magam késznek rá.
2017. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ritka mint a fehér holló! Sajnos tapasztalom, de a 30-as korosztály sem sokkal.... Tisztelet a kivételnek.
2017. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én pont ilyennek tartom magamat, de barátom van. Viszont tény, hogy mi interneten ismerkedtünk meg, és nem buliban pl.
2017. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok speciel, de még nem is volt barátom soha. Pont azért, mert nem fekszem össze bárkivel, és a külsőm miatt - mivel adok magamra, visszafogottabban, de sminkelek, nem kirívóan és közönségesen, de feltűnőbben, csinosabban öltözködöm, stb. - így beskatulyáznak a srácok gondolom engem is abba a kategóriába, ahova nem tartozom, és olyanok próbálkoznak elsősorban, akiktől én köszönöm, de semmit nem kérek: nincs szükségem a "műmájer", "menő" és önelégült pasikra meg arra, hogy egy testnek és egy lyuknak tekintsenek. Plusz, sokan meg azt hiszik, hogy már úgyis van párom, ezért nem is próbálkoznak...

21/L

2017. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem nagyon vannak már. Erre az oldalra is sokszor olyanok írkálgatnak, akik még a megcsalást sem veszik elég komolyan. Persze, ha a pasijuk megüti őket ezért akkor már ki vannak akadva, de a saját tettük súlyosságába bele se gondolnak. Úgy vannak vele, ők a nők nekik mindent lehet, nekik bármit el lehet nézni...
2017. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
sok ilyen nő van, de nem biztos, hogy te kellesz nekik
2017. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
az relatív,hogy mi a normális de erkölcsösnek erkölcsös vagyok.. viszont inkább különcnek mondanám magam
2017. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!