Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális, erkölcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális, erkölcsös csajok ~26 év alatt?

Figyelt kérdés

Szinte lehetetlennek tűnik olyan lányt találni, aki nem a pénzre hajt, aki a párkapcsolatot még tényleg komolyan veszi és tényleg két emberre vonatkoztatja. Nem tini-drámát akar játszani ("őt szeretem, de közben mással kufircolok"). Ha valakivel randizik, aki komolyabban érdekli akkor nem találkozgat közben másokkal, főleg nem fekszik össze mindenkivel. Aki szintén úgy gondolja, hogy a párkapcsolatoknak egymás utánisága a normális, nem pedig a párhuzamosan több sráccal való flörtölés. Az meg hogy ezek mellett szép is legyen (ami ugye relatív) egyenesen elképzelhetetlennek tűnik.


Elég pocsék időket élek, és egyre inkább kiábrándulok a nőkből. Mintha én lennék túl erkölcsös a mai világban, 26 éves férfi létemre. Én valahogy nem tudok átsiklani, meg elfogadni a fent említett dolgokat. Ez így normális vagy tényleg nekem kéne papnak menni?

Nem itt akarok párt keresni talán csak megnyugtatásra várok. De gőzöm sincs van-e még egyáltalán ilyen és ha igen, merre kéne keresni?



2017. júl. 26. 12:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Vannak, és nem is kevesen. Csak a pasiknak nem ők kellenek, mert nem harsányak meg nem sminkeletlen topmodell és afölött kategóriásak, így el vannak könyvelve rondának meg "örüljön, hogy vki meg akarja kúrni" kategóriásnak... vagy unalmas tapétavirágnak, mert nem hangosak és nem "nőcisen" meg "szexisen" öltözködnek.
2017. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha valaki szívesen ismerkedne, nyugodtam kereshet privátban. :)


24/F

2017. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen, de a legtöbb ilyen, akit ismerek, már rég párkapcsolatban él, ahogyan én is.


A szinglik között nem tudom, mennyi van.


21/L

2017. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Akkor úgy néz ki vannak, de tényleg nagyon kevesen. Sokal aprólékosabban kell akkor keresni.


Igen én is azt látom, hogy aki ilyen annak azért általában már komoly párkapcsolata van.

Az meg, hogy valaki nem virít a face-n bikiniben illetve az összes party-n, az (saját tapasztalatból kiindulva) talán még rosszabb is.


A normalitás relatív, mint ahogy a szépség is. A különcség sosem volt gond (kivéve ha valaki alteros)


Ezek után már csak az lenne a kérdés, hogy mégis hol lehet ilyen lányokat találni? Hol a nagyobb a valószínűsége, hogy bele botlik az ember?

Ebben talán a #7-es lány talán tudna segíteni.


Esetleg a többiek?

2017. júl. 26. 16:02
 15/23 anonim ***** válasza:
63%

13# vagyok.

Szerintem olyan környezetedben a legérdemesebb ismerkedni, ahová egyébként is jársz. Ahol olyan emberekkel találkozol, akikkel közös az érdeklődési körötök.


Pl. ha valaki szereti az animéket/játékokat, akkor annak ajánlanám a MondoCont vagy PlayIT-et. Értitek.


Ha pl. nem vagy bulis, akkor semmi értelme lemenned egy buliba csak azért, hogy összeszedj egy csajt. Ugyanis ha ő szeret bulizni, extrovertált, akkor hosszú távon mások lesznek az igényeitek.


21/L

2017. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Ezek után már csak az lenne a kérdés, hogy mégis hol lehet ilyen lányokat találni? Hol a nagyobb a valószínűsége, hogy bele botlik az ember?

Ebben talán a #7-es lány talán tudna segíteni."


Nos, én vagyok a #7-es lány. Most magamból indulok ki, hogy engem hol lehetne "megtalálni": én nem nagyon járok el, illetve ha ki is kapcsolódom, akkor is egy barátnőmmel, sétálunk, beülünk valahova sütizni, inni valamit, beszélgetünk, esetleg mozizunk. De ilyenkor nyilván egymással vagyunk elfogalalva, és nem ismerkedési céllal mozdulok ki én sem, de persze sose lehet tudni, mit hoz a sors. Tömegközlekedési eszközökön lehet még látni, illetve az egyetemen. No meg sokat utazom vonaton, ami nem pár perces út, és általában egyedül vagyok, úgyhogy ha nem tanulok éppen valamit, akkor általában nagyon unatkozom, ott például szívesen beszélgetek, ha szimpatikus az illető, aki mellettem ül, és neki sincs épp jobb dolga.

De biztosan vannak olyan lányok, akiket keresel, és akik kevésbé introvertáltak nálam. :)

2017. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

a 15-ös jót írt. tényleg hülyeség olyan helyen érdemes ismerkedni, ami téged is érdekel.

az is érdekes, hogy én pl nem vagyok pénzéhes, nem drámázok, és a barátnőim se. és mindig meg is találtuk azokat a férfiakat, akik nem testesítik meg a férfi sztereotípiát. nálam pl soha nem próbálkozott be senki, aki ne lett volna hasonló mint én. szóval kicsit érdekesek nekem ezek, mert én teljesen mást látok magam körül hála az égnek. én azokra szoktam rácsodálkozni, amiket itt mesélnek nőkről és férfiakról, és amit te keresel, az egyáltalán nem szokatlan számomra.

2017. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"a párkapcsolatoknak egymás utánisága a normális, nem pedig a párhuzamosan több sráccal való flörtölés."

Már ne haragudj, de 10 évet nyugodtan letagadhatnál a korodból. Biztosan vannak, akiknek a könyökén jön ki, de leírom még egyszer.

A hűség nem tulajdonság, kérdező. A hűséget te hozod létre, te hívod életre, és főleg te tartod fenn a párodban. Te vagy felelős érte, nem ő. Ő a te hűségedért felelős. Ahhoz vagyunk hűségesek, akit szeretünk, a kit tisztelünk, s aki fontos nekünk, nem a látásból ismert sarki fűszereshez. A szerelmet, a tiszteletet azonban ki kell érdemelni.

Kísértés mindig lesz. Még az 55 éves nejemnél is naponta bepróbálkoznak. Ez engem nem zavar, inkább büszke vagyok rá. Nem zavar, mert tudom, hogy számára én vagyok a tökély. Én vagyok az egyetlen férfi kerek e világon. Nem így születtem, elhiheted. Rengeteg kudarc és tanulás vezetett idáig.

Ne a nőkben keresd tehát a hibát. Neked kell olyan férfiúvá érned, aki mellett örömmel horgonyoz le a kiszemelted.

2017. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát ha pl. van valami hobbid akkor azon a területen kell keresgélni. Mindenképp kell valami közös érdeklődés. Bár még nekem se jött össze,de majd talán egyszer. :D Nem görcsölök rajta.
2017. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Már te ne haragudj, de ez nincs így.


A logikád alapján, minden egyes hűtlenség miatt tönkrement kapcsolatért kizárólag a másik fél lehet a felelős.

Kíváncsi vagyok hányan értenek egyet ezzel a megállapítással?


A hűség lehet, hogy nem tulajdonság, de nem is az amit te leírtál. Legalábbis nem ebben a formában.

A hűséget nem kizárólag te alakítod ki a másikban.


A hűség mindig tudatos döntés.


Mindig az egyén szubjektív döntése, hogy belemegy-e a flörtölésbe, elmegy-e vele valahova, megcsókolja-e vagy lefekszik vele és nem a párjáé.

És ez akkor is így van, ha olyan emberrel van együtt, akivel nem érzi jól magát (eleve miért van benne akkor a kapcsolatban? na, mindegy) és a harmadik féllel megvan a szikra. Mert van annyi önfegyelmem, hogy nem dugom semmimet a másikba addig a néhány napig, amíg el nem rendezem a dolgaimat (pl. szakítok azzal akivel együtt vagyok). Mert ez így gerinces dolog, mert tisztelem annyira a másik embert, hogy megpróbálom a legkevesebb fájdalmat okozni neki.


A kísértésről meg annyit, hogy ha van egy boldog párkapcsolatom, ahol tényleg szeretek és szeretve vagyok, akkor nincs kísértés. Mert akkor tekergőzhet előttem meztelenül 200 nő is, ha egyik sem az akivel lenni akarok. Nehogy már az egekig magasztaljunk valakit, aki egy boldog párkapcsolatban él azért, mert nem fekszik össze mindenkivel, aki bepróbálkozik nála.

Ez alap elvárás, ha valaki normális monogám párkapcsolatban él.


Amire te gondolsz az a ragaszkodás lehet, ami meg nem egyenlő a hűséggel. Ha az lenne, fele ennyi kérdés lenne ebben a kategóriában és nem próbálna mindenki Skins-t (vagy, aki tud mondjon jobb tini-drámát) játszani a való életben.

2017. júl. 27. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!