Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak netes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak netes ismerkedés alatt miért erőltetik annyira a találkozót?

Figyelt kérdés
Még egy hete sem beszélünk, de állításuk szerint nem bírnak már várni, és szeretnék ha találkoznánk. Nekem 2 hét az ideális, mert ennyi idő alatt, már volt akiről kiderült, hogy szerencse hogy még találkozni se találkoztam vele.
2017. júl. 23. 08:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
56%

Nem erőltetik, csak ha az embernek van biztos önismerete, akkor nem áll szóba akárkivel, akivel meg igen, azt nyilván szeretnék minél gyorsabban megismerni.

76%-os gondolatait fogadd meg, okosakat ír, van tapasztalata, és meg is tudja értelmesen fogalmazni azokat.

2017. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
95%

"másrészt mekkora mocskok a férfiak, hogy több vasat tartanak a tűzben, hogy több nővel ismerkednek. Akkor most számít vagy sem. "---igen számít, elvárás, hogy ne legyen más!

Engem már hajtottak el azért, mert kiderült, hogy ismerkedési fázisban (2-odik levélváltás) a barátnőjének is írtam egy levelet.


VS.


"Még egy hete sem beszélünk, de állításuk szerint nem bírnak már várni, és szeretnék ha találkoznánk."---mint ahogy látszik ez a "NŐ" oldaláról viszont elfogadott és természetes jelenség, hosszasan több vasat tartani a tűzben és szépen beetetni a falkát!

Közben másra nem használni őket, mint az ego pátyolgatására...


Kérdező OK az elején kivársz 2 hetet, utána a netes udvarlóid közül mennyivel szoktál találkozgatni párhuzamosan? Mi a személyes rekordod?

2017. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
77%
Nőként én soha nem vártam,ha szimpi volt telefonbeszélgetés alapján,másnap találkoztam vele.És ott egyből kiderült minden.Nem irogattam napokon keresztül.
2017. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
60%

Valószínűleg ez a különbség közted #25-ős és a kérdező között.


Te úgy viselkedsz, mint egy felnőtt nő, ő meg mint egy éretlen tini.

2017. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
77%
Élőben dől el minden. Senki sem akar hetekig ülni egy olyan ismerkedésben, amiről pár nap után kiderülhet, hogy nem fog működni. Időpazarlás elkerülése lenne a cél.
2017. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Diavolino44 ***** válasza:
94%

En csak azt nem ertem mi az, hogy ki lehet birni. Ha szimpatikus valaki, miert nem lehet raszanni egy fel orar orat?

Ertem en, hogy jot tesz az egodnak a tarskereson fent lenni, de akkor ezt tisztazd le az elejen. Sokkal korrektebb, ha mar az elejen kiirod.

2017. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
55%
Ki lehet bírni többet is... Kérdés mit akar a pasi.
2017. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

29-es: a találkozó szempontjából nem mindegy mit akar a pasi?


2 nap, meg 2 hónap után is előállhat a randim azzal, hogy ő csak kefélni akar, akkor nem jobb, ha 2 nap után derül ki?


(Az meg egy legenda, hogy aki 1 hónapig udvarol, az nem szexre gyúr. A legnagyobb alkalmira gyúró ismerőseim a legtürelmesebbek. Ott a párjuk/feleségük, ráérnek fél évig könyörögni, hogy bejussanak egy estére a lány bugyijába, hisz megvan mindenük, ha nem jön össze fél év alatt sem, akkor sem buktak sokat, hisz párkapcsolatban vannak, nem érzik úgy, hogy az idejük vesztegetik az igazi keresése közben).

2017. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
7%

Én teljesen megértelek kérdező.


Sajnálom az időt a találkozásokra. Azzal beszélek neten, akinek tetszik a külseje és ránézésre értelmesnek látszik.


Az első 3 napban lejön, hogy tapadós e(naponta többször ír és számonkér, amiért nem válaszolok), aztán kifejti a véléményét valamivek kapcsolatban, ami nálam kizáró ok(egy két pofon belefér, egy nő ne igyon alkoholt, heti buli feszültséglevezetésre van kitalálva)


Aztán kiderül, hogy az anyja jár fel hozzá takarítani vagy főzni, hogy még szűz, hogy az exe egy elmebeteg, mert irreális elvárásai voltak(amik számomra természetesek).. vagy esetleg hetente többször találkozik az anyjával a pasi.. és minden nap beszélnek. Vagy politizál, vagy munkanélküli régóta, vagy szerencsejátékozik, vagy akármi.


Nálam minden témát érinteni kell, mielőtt találkozunk, felhozok kritikus pontokat, hogy egyezik e a véleményünk meghatározó dolgokban.. aztán telefonbeszélgetés, hogy csekkoljam a hangját(magas sipító hanghoz is volt már szerencsém), és a stílusát. Ha rendben van, már csak azért találkozom vele, hogy megnézzem, megvan e a kémia, és hogy igazat mondott e a külsejével kapcsolatban. (Mindenki nagyobb darab, mint a fotókon és alacsonyabbak is)


Ha csak a kémiára hajtanék először, akkor mindenkivel találkozgatnék, de nem akarok olyanokhoz vonzódni, akiket nem tudok elviselni szexuális vonzalom nélkül.


Én szeretem a netes ismerkedést.

2017. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
74%

31-es: eddig jó vagyok nálad, atlöknél gyorsan egy kérdőívet, 5 perc alatt végigpipálom, és mehet a randi. Egy Google kérdőív még jobb lenne, azt a gép kiértékeli, felsorolva a szerencsejáték, drog, pia, viszony az anyámmal, hugommal, etc. A genetikai markerek is kellenek? 😀


Lehetne olyan, hogy ne húzzuk az online időt se, mint régen a főiskolán a beugró kérdések. Ha zöld lámpát kapok, akkor ismerkedünk, ha pirosat, akkor ne is húzzuk egymás idejét, hiszen hetek térhetnek el, mire kiderül, hogy évente feladok 2-3 lottót, és voltam Vegasban, ahol black jackeztem, így valószínűleg megátalkodott szerencsejátékos vagyok, és mégis kiestem 😀😀😀

2017. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!