Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak netes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak netes ismerkedés alatt miért erőltetik annyira a találkozót?

Figyelt kérdés
Még egy hete sem beszélünk, de állításuk szerint nem bírnak már várni, és szeretnék ha találkoznánk. Nekem 2 hét az ideális, mert ennyi idő alatt, már volt akiről kiderült, hogy szerencse hogy még találkozni se találkoztam vele.
2017. júl. 23. 08:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező: bár felnőttnek érzed magad, de Tippre éppen kinőttél a tini korból, max 20 lehetsz, de inkább 18-19 ugye?
2017. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a netes beszélgetésbe miért kell egyeseknek beleélni magát? Hiszen nem is ismerjük egymást.
2017. júl. 23. 08:59
 13/33 anonim ***** válasza:
54%
Oké, lehet, hogy neked is vannak dolgaid, DE mindig arra van időd, amire akarod! :)
2017. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Beszélek netes ismerkedés alatt, de azért nem egész nap.
2017. júl. 23. 09:01
 15/33 A kérdező kommentje:
Úgy látszik te azt se tudod, mit jelent ez. Nem élem bele magam semmibe, hogy abból tényleges kapcsolat lesz, hiszen amikor így csináltam, akkor koppantam a legnagyobbat.
2017. júl. 23. 09:05
 16/33 anonim ***** válasza:
82%

Most ismerkedést neten vagy haverkodsz? Nincs baj, ha nem keresel párt, de akkor ezt olyan helyen tedd, ahol más sem keres, másrészt tedd az első szóra nyilvánvalóvá, hogy te csak cimbizel. Mert más esetben a több napos beszélgetéseket mindenki jelnek fogja vélni, hogy bejön és van esélye



Egyébként meg bátran irogass még egy darabig a tini rovatba, ha csak a karmaid próbálgatod, hogy bejössz e a férfiaknak, azt inkább ott tedd, felnőtteknél az egó tuning már visszatetszést keltő tulajdonság

2017. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%

Jaj, kicsilány, én nagyon is tudom, hogy miről van szó.

Páromat neten ismertem meg, és már 4 és fél éve boldogok vagyunk együtt. :)


Mi a távolság (200 km) és az időjárás (január közepén kezdtünk el ismerkedni) miatt halasztottuk el a talit, leginkább a párom, így március elején taliztunk.


De gondolom a te helyzeted azért nem ennyire komplikált!

2017. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként érdekes, egyrészt a nők szerint minek éli bele magát az ember a netes beszélgetésbe, hiszen az még nem jelent semmit (sőt hallottam már azt is, hogy 1-2 randi sem jelent semmit), másrészt mekkora mocskok a férfiak, hogy több vasat tartanak a tűzben, hogy több nővel ismerkednek. Akkor most számít vagy sem.



Tini lányoknál megszoktam ezt a "csak kavartunk, nem jelent semmit", meg csak haverok vagyunk attól, hogy moziba, meg vacsorázni hív, és én mindent elfogadok, de miért hiszi, hogy ez bármi több.

Menet közben viszont kinőtték a tini korból, és a nők nagy része is pontosan tudja, hogy a 3. randira igent mondani nem a havernak szoktak, mégis egyre több 28-30 feletti nővel találkozom aki a legnagyobb naívsaggal háborodik fel, ha a férfi akar valamit a sokadik randim, hogy de mi csak barátok vagyunk.


Nőljetek már fék, egy férfi nem havercimbiségből hív egy nőt heteken át randizgatni az unalom ellen. Sok nő pontosan tudja ezt, és nemet mond, ha tudja, hogy nem akar folytatástnem játszadozik, de egyre többen valahol a 14 éves kor környékén ragadtak meg randík terén.

2017. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%
Az ötös nagyon jól leírta. Kiegészíteném azzal, hogy nekem volt ilyen, hogy hosszú időn keresztül csak neten beszélgettünk, majd mikor élőben találkoztunk, akkor derült ki, hogy olyan hihetetlenül gyerekes és éretlen a lány, hogy 10 percnél többet nem bírok elviselni a társaságában. Pedig írás alapján nagyon is értelmesnek tűnt. Írva van idő átgondolni, visszaolvasni, javítani, törölni.. Élőben nincs.
2017. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
66%

A 20as valaszolonak igaza van, es a sotetben bujkalo piros kez nyomkodok elobujhatnanak es kifejthetnek szerintuk miert nincs igaza. Ez mar nekem is szurja a szememet, hogyha egy ferfi lelkes, beleteszi a szivet es remenykedik akkor egy igazi vesztes es mit kepzel magarol, ha meg erzeketlenul es praktikusan all hozza akkor meg egy diszno es mit kepzel magarol.


En meg azt is elismerem, hogy nem az igazsag harcosakent szolaltam meg. Az erzeketlen tiniagyu nok meggyotrik a rendes ferfiakat es mire osszeakadnak egy rendes novel addigra mar szkeptikusok, tartozkodoak es a rendes nonek kell helyrehoznia a masok altal okozott kart. Fel kene mar vegre fogni h a masik ember erzeseivel nem szabad jatszadozni.

2017. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!