Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért van? Srácok ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Srácok ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok egy lányt akinek tetszenék és aki nekem tetszik.Az egyiknek nem jövök be a másiknak van barátja a harmadik egy qva...Teljesen elmegy neha a kedvem ettől az egész csajozás dologtól.De ha még sikerül is randiznom egy lánnyal aki bejön hát hamar kiderül hogy nagyon nem egy hullámhosszon vagyunk.Vágyok egy lányra nagyon aki legalább egy kicsit olyan mint én.Rengeteg gyönyörű lányt latok az utcán de vagy sietnek vagy a baratnoikkel vannak vagy mar a tekintetukbol levagom hogy kocc.Nem tom hol talalhatnek egy lányt akivel egy hullamhosszon vagyunk es meg be is jon nekem.

2017. júl. 22. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Bárcsak tudnánk miért van, próbálnék tenni ellene, de sajnos teljesen így van velem is.
2017. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fejlődjetek. Amint készen álltok, kapni fogtok esélyt.

Szerelemnél nem számít külső. Ha addig nem jött be, utána be fog.

Csak várd meg míg szerelembe esel.

2017. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen Kérdező, én is pontosan ezzel szembesültem. Sajnos a mai párkapcsolati piac ennyire szar.
2017. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!