Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti hogyan térítitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogyan térítitek jobb belátásra, vagy megfelelő gondolkodásra azt a nőt, akit leszólítotok (nincs senkije), de nem akar veletek ismerkedni? Mik azok a trükkök, hogy eljöjjön veletek meginni valamit, ha nem akar kötélnek állni az adott nő?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, ápolATLAN, ELHÍZOTT FÉRFI. Több tiszteletet várok el a nőktől, legalább egy kicsit beszélgessen, ne rögtön utasítson el.
2017. júl. 21. 13:26
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek van önálló véleményük, max. neked azok az egyedek már nem jönnek be, mert nem "menő" (😱😱) plázapinák...
2017. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Nem a plázanőket keresem.
2017. júl. 21. 14:10
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
#20 Ha ennyire hánysz a női nemtől, akkor minek akarod ráerőltetni magad arra a jobb sorsra érdemes nőre? Nem lenne jobb, ha megkímélnéd magadat, meg persze őt is ettől az egész szenvedéstől? Nem mindig kell társ, néha jobb egyedül...
2017. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Ja, már 2 éve egyedül. Talán jobb lenne nem így lenni.
2017. júl. 21. 14:12
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ahányan vertek már át engem és hazudoztak, csaltak meg, jogosan mondom, hogy a nőknek nincs önálló véleményük semmiről (vagy ha igen, az valóságtól elrugaszkodott)."


Nem lehet hogy te csinálsz valamit rosszul, és ezért történnek meg ezek a dolgok újra és újra? De ha nem is, nem úgy lenne a legésszerűbb, hogy azt nézed, hogy mi a fenét csinálhatnál még jobban, vagy másképp ahhoz, hogy ne történjen meg ez a dolog újra? Nem, te bedugod a fejed a homokba, és közbe mutogatsz a másikra. Ami egyébként nem előrefelé fog mozgatni téged, hanem le egy végtelen lejtőn lefelé.

2017. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tett jó neked ez a két év. 😀😄
2017. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
#24 Egy normális indokot mondj, miért nem jobb az egyedül lét annál, mint az, ha valaki olyannal vagy, akit egész lényében megvetsz már a legelejétől fogva. Ennyi erővel jobb néha egy-egy kaland...
2017. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

2 év..xd Én 21 éve vagyok "egyedül". Vagy 5 csajról tudok aki közvetve(másokon keresztül) vagy közvetlenül szerelmet vallott nekem úgy hogy bármiféle erőfeszítést csináltam volna, és még mennyi küldözgette a jeleket... Mégis megvagyok egyedül, közben persze tisztelem a lányokat, nem használom ki őket egyáltalán.(hetero vagyok mielőtt valaki félreérti) Egyáltalán nem volt szükségem rájuk ahhoz, hogy jól érezzem magam. És lehet hogy pont ez az ami tetszett nekik.


Kapcsolatfüggőség az már egy másfajta betegség vagy inkább függőség kérdező. Mert te nem azt a személyt keresed akit boldoggá tehetnél, hanem az érzést szeretnéd érezni.

2017. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hány éves vagy kérdező, ha nem titok?
2017. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem megy a nőkkel és mi olyan rosszak vagyunk, próbálkozz a saját nemednél. Ilyen stílussal nem csodálom h nem kellesz a kutyának se...

23/n

2017. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!