Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti hogyan térítitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogyan térítitek jobb belátásra, vagy megfelelő gondolkodásra azt a nőt, akit leszólítotok (nincs senkije), de nem akar veletek ismerkedni? Mik azok a trükkök, hogy eljöjjön veletek meginni valamit, ha nem akar kötélnek állni az adott nő?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, ápolATLAN, ELHÍZOTT FÉRFI. Több tiszteletet várok el a nőktől, legalább egy kicsit beszélgessen, ne rögtön utasítson el.
2017. júl. 21. 13:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

sehogy, ha nem jövök be neki, akkor nincs értelme


miért várod el ezt? utána meg jönne, hogy "leállt velem beszélgetni, azt hittem nyerő vagyok nála"

2017. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Hát az esélyt adja meg. Mondom, nem vagyok csúnya, se munkanélküli, se kövér, se nem rosszul öltözött fickó. A beszédem is megnyerő. Akkor miért ne lehetne kicsit beszélgetni. De úgy érzem az összes nővel elszaladt a ló és szuperment keresnek. Már az sem elég, ha a férfi megüt egy szintet.
2017. júl. 21. 13:29
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
attól, mert kinézel valahogy még nem fogsz minden nőnek bejönni
2017. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz bejönni. Belemegyek a plázába hány és hány olyan férfit látok, hogy bottal sem, mégis ott van mellette a kedves, mosolygós, csinos barátnő. Senki ne magyarázza be nekem, hogy az tetszik nekik, aki Woody Allen féle.
2017. júl. 21. 13:32
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

akkor is ha nem vagy szimpatikus ne akard magad rájuk tukmálni

vagy csak nem jól kezded a beszélgetést

2017. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy esélyt sem adjunk, hogy ismerkedni. Mondom, azokkal a pasasokkal tuti nem azért jöttek össze, mert hűde vonzó. Hanem adtak esélyt, hogy megismerhessék, megkedvelhessék. De mintha ez kihalt volna, vagy rossz helyeken mozgok, és tényleg trendiek a ronda férfiak.
2017. júl. 21. 13:34
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

vagy már az első mondatoddal sugárzik rólad, hogy te mindenáron fel akarnád őket szedni és ez taszítja őket

nem is biztos, hogy a külsővel van gond

hanem azzal ahogy közelítesz

2017. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

"jobb belátásra, vagy megfelelő gondolkodásra "

Na ne viccelj :)


Meg az esélyt adja meg? És miért? Nem kötelező neki.

Több tisztelet is vársz, ami azt jelenti, hogy menjen randira veled? Mégis kinek képzeled magad?

Ilyen hozzáállás tuti senki nem lesz rád kíváncsi.

2017. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, te meg miért nem érted meg, hogy nem tetszel neki, ezért nem akarja pazarolni rád az idejét? Ha nincs meg egy alapvető vonzalom, minek beszélgessen veled?
2017. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Hát komolyan mondom itt mindenki széllel szemben pisil. Ha az a baj, hogy általánosító, betanult szöveggel mész oda, akkor tuti tucat egy alapon bárki jó neked, így akarod felszedni. Ha úgy, hogy csak ő kell, és nagyon tetszik, az is baj. Az eszem megáll. Itt mindenki megbuggyant?
2017. júl. 21. 13:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!