Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti hogyan térítitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogyan térítitek jobb belátásra, vagy megfelelő gondolkodásra azt a nőt, akit leszólítotok (nincs senkije), de nem akar veletek ismerkedni? Mik azok a trükkök, hogy eljöjjön veletek meginni valamit, ha nem akar kötélnek állni az adott nő?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, ápolATLAN, ELHÍZOTT FÉRFI. Több tiszteletet várok el a nőktől, legalább egy kicsit beszélgessen, ne rögtön utasítson el.
2017. júl. 21. 13:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis szerénység nem ártana mondjuk 😀😀

Nőként mondom hogy nekem nem a kinézet az első, hanem az első benyomás, intuíció. 5 mp alatt eldöntöm hogy akarok-e tőle vmit vagy nem. Ezek után ha havat hoz nekem a Matterhornról a tenyerében, akkor sem kell, ezt kár erőltetni.

Ez meg hogy megfelelő gondolkodásra bírni ez mi? Csak akkor gondolkodnak jól a nők ha hasra vágják magukat előtted hogy fektesd meg őket? Szerintem itt a stílusoddal van baj, nem a kinézeteddel.

2017. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

,,Ha nincs meg egy alapvető vonzalom, minek beszélgessen veled?"


Mert majd később kialakul.Kb ezerszer hallottam már ezt nőktől, ne biztos, hogy légből kapott dolog.

2017. júl. 21. 13:41
 13/39 anonim ***** válasza:
95%

Mert mit tudni rólad ebből a kérdésből:


- akinek jó a külseje, többet érdemel

- tiszteletet vársz el (ami neked az, hogy beszélgetnek veled), pedig te nem tiszteled az ő döntésüket

- nem is ismered őket, már erőszakos és irányító vagy; aki nem akar téged az rosszul gondolkodik -> beképzeltség

2017. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
98%
Ijesztő, hogy egyesek már-már jogot formálnak mások idejére és érzelmeire. Nem kell jobb belátásra téríteni, valószínűleg így járt jobban.
2017. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulhat a vonzalom, de ha vki stílusa taszít akkor minek adjak neki esélyt? Csak egymás idejét vesztegetnénk.
2017. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nem így működik kérdező. Azok az ipsék akikről beszélsz valszeg nem vetették így rá magukat a nőkre, és az esélyt is valószínűleg azért kapták meg, mert nem felszedni akarták őket, csak megismerni, amiből kialakulhatott az ami. Másrészről meg ami neked ronda az nem biztos hogy mindenki másnak is.


Tedd fel magadnak a kérdést, mennyire érzed magad egy szórakoztató, előzékeny emberkének? Tudsz azon felül is gondolkodni, hogy te mennyire jó vagy, meg hogy neked mennyire jó meglátásaid vannak? Mert ez eddig nem így jött le. Ilyen személyiséggel meg hogy is lehetne csajozni? Ez a "qrvajó" vagyok és mindent jól csinálok, ők a rosszak meglátás, mindig orbitális egora utal, így csak a saját répádat cirógathatod.;D

2017. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
95%
Mostanra már biztosan állíhatom, neked az agyadban van a probléma.😀😄
2017. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy,mert tisztelem annyira, hogy ne erőltessem rá az akaratomat. Ez egy nagyon rossz hozzáállás szerintem,mert figyelmen kívül hagyod a véleményét!!!!

39F

2017. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

,,csak megismerni,"


El tudod képzelni, hogy 10 férfiból neki szimpatikus nőt hány akar csak pl baráti alapon megismerni és hány akar inkább párkapcsolatot az adott nővel? szerintem 9 egy az arány, és nem a barátkozás felé billen a mérleg.

2017. júl. 21. 14:01
 20/39 A kérdező kommentje:
Nőknek vagy nőktől vélemény? Mint fing a szélben. Ahányan vertek már át engem és hazudoztak, csaltak meg, jogosan mondom, hogy a nőknek nincs önálló véleményük semmiről (vagy ha igen, az valóságtól elrugaszkodott).
2017. júl. 21. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!