Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet párkapcsolata egy kevesebbet érő embernek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kevesebbet érek, mint a többi ember. eleinte nem akartam elfogadni, küzdöttem ellene, próbáltam változni, de nem ment. Végül megbékéltem a helyzettel.

Igyekszem párra lelni, csak nem tudom, van-e értelme.


2017. júl. 20. 16:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Szerintem semmiben nem vagyok jó.
2017. júl. 23. 18:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Sokan váltanak felnőttként is. Hidd el sok ember nem szupermen. Annyi példát tudnék mondani...... Varrónő volt, nem érezte elég ügyesnek magát, eladónak kiváló. Ápoló volt, szupergyors de nem volt türelme a betegekhez. Ügyintézőként a helyén van. Aztán sokan vannak akik nagyon sokat tanulnak a végzettségükért. Tehát a szorgalmukkal szerzik meg,mondjuk egy humán diplomát. Fel a fejjel!
2017. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem.:)
2017. júl. 23. 18:33
 14/18 anonim ***** válasza:

"Például:ha zavarban vagy sok ember előtt? Ne menj forgalmas helyre pult mögé eladónak."


Nekem pont ez a problémám, mégis eladó vagyok, eleinte nagyon zavart, hogy emberekkel kell foglalkoznom (melyik szakmában nem?...), de pont ez segített, hogy kiléptem a komfortzónámból. Leküzdöttem a démonjaimat, sikerélményem volt, és megjött az önbizalom is szép lassan. :) Úgyhogy hajrá kérdező! Neked is menni fog, csak kitartás kell hozzá, meg bátorság. ;)

2017. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. júl. 23. 22:09
 16/18 Diavolino44 ***** válasza:

Egy ideje huzod a kerdest, igy csak roviden valaszolok, mert kar olyan korsova onteni vizet amin 100 lyuk van.

Azt irtad, hogy tettel erte! S mit tettel erte, hogy valtozz?

2017. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Bocs, véletlenül emeltem ki a kérdést.

Naponta szuggesztiókat mondok magamnak, igyekszem sokat mosolyogni, pozitívan hozzáállni a dolgokhoz.

2017. szept. 28. 21:13
 18/18 Diavolino44 ***** válasza:

Hat, ezt nem neveznem annak, hogy tettel erte.

Azzal. Hogy hamis mosolyt teszel fel az arcodra, attol meg a viselkedesed elarulja, hogy megjatszod magad, s ezert az emberek meg furabban fognak rad nezni.


rovid leszek mert nem akarok tulsagosan sok energiat beleolni.

1.) irj ossze 5 dolgot amit szeretnel elerni az eletben. Azt amire tenyleg nagyon vagysz. Azt fuggeszd ki valahova, hogy mindennap lasd!

(Erre van egy jo teszt. Mielott lefekszel az agyban valassz ki egyet a listarol, s csak 3-4 percig kezd el vizualizalni, hogy az mar meg is valosult, ne kalandozz el, csak arra az egy dologra koncentralj) s mindnen nap lefekves elott csinald meg, ugyan azzal a vagyaddal 4 hetig. Vannak akik szerint ettol majd az "univerzum" majd megvalositja. Nah fogalmam sincs, hogy ez igaz vagy bullshit, de egy biztos, ha 4 hetig mindennap megcsinalod, akkor az tenyleg egy olyan eros kesztetes amiert erdemes fogalkozni. Nekem rengeteg vagyat kuldott a kukaba, mert nem is akartam igazan)


2.) Alakitsd ki a napodat. Nekem ez mar olyan szinten van, hogy sokan azt hiszik, hogy robot vagyok, annyi mindent csinalok egy nap.

De nekem ezek nem feladatok, hanem olyan alapkesztetes pl lemenni a gym-be mint reggelizni.

Elso korben valassz ki egy merheto celt. Pl le akarsz futni egy maratont 1 ev mulva vagy kozepfokon akarsz tudni egy uj nyelvet, lefogyni x kg-ot.

Barmit valaszthatsz, ami merheto. S tervezd meg, hogy ezert minden nap tenni fogsz, fel orat, ha fuj, ha esik, ha beteg vagy akkor is napi fel ora!! Ez rengeteget fog segiteni, kialakitani olyan szokas rendszereket amiknek meg ha a vegen csak fel maratont tudsz lefutni, akkor is buszke leszel, mert egy even at rengeteg enrgiat tettel bele. Az ut a lenyeg nem a cel!!!!


3.) csajozas temakorben vagyunk igy adok par alap tanacsot.

Maximalizald a kulsodet. Stilusos ruhak, kidolgozott test, modern hajviselet. Szepen lassan nem kell ( sot nem is jo )ha raaldozol 100 000 forintot egyszerre a ruhakra, s azt varod, hogy majd attol jonni fognak a lanyok.

Ez egy folyamat aminek az elejen tartasz!

Kulso utan a kommunikacios kepesseg az amin erdemes dolgozni, ebben nagy segitseg az olvasas. S plusszba rengeteget emberek kozott lenni, s beszelni, beszelni, beszelni, s figyelni.

S az utolso dolog az a kezdemenyezokepesseg. Dicserj meg random idegeneket, nem kell noknek lenniuk, de nyilvan mikor mar nem izgulsz annyira akkor keresned kell, mi az ami kihivast jelent szamodra. Tudod hanyan orulnenek, ha egy vadidegen odamenne, s csak annyit mondana, tetszik a cipod, egyedi stilusod van, jo a hajad! S utana elmesz. Meg fogsz lepodni hanyan akarnak majd beszelgetni veled, vagy megkoszonni, hogy feldobtad a napjukat.

2017. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!