Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már úgy, hogy kevesebbet érdemel mint más?

Figyelt kérdés

Nem érzem úgy, hogy azt érdemelném amit a többi nő, mert igazából soha nem kaptam csak úgy semmit.


A többi nő természetesnek veszi, ha kap egy férfitól valamit, de én el sem tudom képzelni milyen amikor valaki gesztusból ad valamit, pl. egy szál virágot, szóval nem szülinapra és névnapra értem, hanem úgy általában.

Lehet nem tekintenek rám nőként? Nem látják bennem a nőt? 25N


2017. jún. 17. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én néha vittem csokit a páromnak, de aztán nagy fogyókúrába kezdett, azóta nem tudok ezzel a kedvére tenni. :') Szóval akarnék én neki finomságokat vinni, de csak megharagudna érte.

Nálunk nem szokás mindenfélét ajándékozgatni folyton egymásnak egyébként, nem értem miért várják ezt néhányan. Én kellemetlenül érzem magam a meglepetésektől például. (adni oké, kapni nem annyira)

Szóval a párom nem igazán szokott meglepni, mert tudja ezt.


De ez nem érdem, pusztán beállítottság kérdése, hogy a kérdésedre válaszoljak. Lehet, hogy nem mindenki tartja ezt olyan fontosnak, mint Te.

2017. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szoktál hozzá,hogy valaki a tenyerén hordozzon,pedig ha valaki szeret,akkor mindent megtesz,hogy a kedvedben járjon.Itt most nem ajándékokra gondolok elsősorban,hanem hogy úgy viszonyul hozzád,ami neked örömet okoz.Persze ha ez egy szál rózsa,akkor nyilván azt ad,ha egy csoki,akkor azt visz.Van ilyen ember,csak még nem találkoztál vele.
2017. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!