Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nagy gáz, ha egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy gáz, ha egy 23 éves srácnak nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nagyon nehèz èletem volt eddig, ezèrt a párkapcsolat vhogy kimaradt eddig :(


Viszont nagyon magányos vagyok, nagyon bánt ez a dolog, mert a lányok megbèlyegeznek e miatt. Mit lehetne tenni? :(



2017. júl. 16. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd el az ismerkedés elején, hogy még nem volt.
2017. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok nekem se volt de nincs evvel bajom vannak hasonlóan fontos dolgok sajàt élettér kialakíztása hogy ne egymàst nyomjàtok lehet zavarja a lányokat de ez a te életed ember ember
2017. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ember ember mindketten emberek vagytok ugy ertettem:P nincsjobb vagy rosszabb csak neked tetszo meg masnak
2017. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1


Ez szép, de ha rákérdez a nő akkor mit tegyen?


1. - Mondja el, ami szerinted game over

2. - Hazudjon ami szintén

3. - "Nem szeretnék erről beszélni" ami instant az ismekedés végét jelenti a nő részéről.

2017. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. fejezd be az önsajnálkozást!

2. a te életed, úgy alakítod, ahogy te akarod!

3. legyél már kicsit lazább és ne ennyire merev!

4. legyél már pozitív, főleg ha süt rólad a búvalb..szottság, úgy még inkább nem lesz senkid

5. csak te érzed gáznak

6. a saját életedért és tetteidért te vagy egyedül a felelős és nem a másik

7. csak beképzeled magadnak, hogy megbélyegeznek ezért téged

2017. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nők is annyit hazudnak, amennyit akarnak (tisztelet a kivételnek, aki nem csak a férfiaktól várja el minden körülmények között a gerincességet és a határozottságot, hanem ő is képes ezt viszonozni), úgyhogy semmi joguk sincs számon kérni tőled, ha te nem mondod el nekik az elején, hogy még nem volt senkid. Ők mennyire törődnek azzal, hogy téged megbántanak-e? Ők mennyire hajlandóak áldozatot hozni azért, hogy te kikerülj ebből a helyzetből? Semennyire. Nem adnak esélyt arra, hogy tapasztalatot szerezhess, de azért elvárják, hogy te is ugyanolyan sikeres és tapasztalt legyél, mint a "szerencsésebb" srácok. Ez ugyanolyan, mint az álláskeresés: ha nem vesznek fel sehová, honnan legyen meg az elvárt x év munkatapasztalatod? De ha szóvá teszed, akkor csak széttárják a karjukat, hogy hát oldd meg, és szerezz tapasztalatot. Ne másokkal foglalkozz, és ne azzal törődj, hogy mit fognak szólni, ha megtudják, hogy nem vallottad be az elején a tapasztalatlanságodat, hiszen 10 nőből jó ha egy törődik azzal, hogy neked mi lenne a jó, ők sem nézik a te érdekeidet, nem nézik azt, hogy egy esetleges bunkósággal, ordas nagy hazugsággal mennyire taposnak át rajtad. Cserkéssz be egy csajt, fektesd meg, aztán majd utána ráértek lelkizni, ha ő is akarja.
2017. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 sok értelme lenne ilyen előítéletekkel belekezdeni egy kapcsolatba. Ha azt feltételezed minden nőről, hogy hazudozik, akkor ez foljogosít arra, hogy te is ezt tedd(mint az oviban), holott lehet az adott nő teljesen őszinte?
2017. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Sajnos azt tapasztaltam, hogy a legtöbb nő csak elvárja a férfiaktól a gerincességet, határozottságot, de nem képes ugyanezt viszonozni. Pl. ha el kell utasítaniuk valakit, a hazugságukat is megmagyarázzák azzal, hogy nem akarják megbántani az illetőt, mintha a nyilvánvaló hazugsággal egyébként nem bántanák meg. És ők sem mondják el a teljes igazságot magukról, főleg nem pl. az ismerkedés vagy a kapcsolat elején. Szerinted melyik nő fogja elmondani a 2-3. randin, hogy pl. "ja, bocs, korábban drogoztam"? Arról meg már nem is beszélek, hogy a mai állítólagos egyenlőség világában még mindig mennyivel többet néznek el egy nőnek, mint egy férfinak. Egyébként a hazugság senkit nem jogosít fel senkit semmire, csupán arról beszéltem, hogy teljes nyíltsággal semmire sem lehet menni, így nem érdemes azt sem elmondani, ha egy férfiember 23 évesen még szűz. Ő miért ne hallgasson el dolgokat, ha mások is ugyanezt teszik? Nyilván vannak őszinte és tisztességes nők is, csak sajnos ők vannak kevesebben. Szerinted hány olyan ember (nemtől függetlenül) tudott szexuális vagy párkapcsolati téren sikert elérni, aki teljesen őszinte volt a másikkal, és hány olyan, aki elhallgatott dolgokat? Szerintem te is tudod a választ.
2017. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ez nem probléma. Az egyik haverom is ebben a cipőben jár, de én azt mondom mindennek eljön a maga ideje. Határozd el magad hogy megteszel mindent annak érdekében hogy ez változzon és majd bevonzod azt amit szeretnél. Én is igy csináltam kb 20 éves koromban, azóta volt 2 komoly kapcsolatom és pár kavarásom. :) 24/F
2017. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem gáz. Viszont számodra probléma lehet.

Egyébként nekem sem volt még párom. Nem tudom, hogy ez számomra mekkora hátrány most (szerintem egyenlőre semekkora), de elhatároztam, hogy elkezdek aktívabban keresni (valahogy... xd) Mondjuk a suliban már veszett fejsze nyele számomra az ismerkedés, ismerőseim nem szoktak nekem lányokat bemutatni, szóval ki kell használnom az adódó lehetőségeket (nekem ez most a net, munkahely....)

17f

2017. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!