Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadok össze folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadok össze folyton olyan férfiakkal akik nem tudják mit akarnak?

Figyelt kérdés
Nekem nincs exbarát a láhatáron nem kavarok randizok minden héten ezáltal lezártam a múltat,kész vagyok új életet kezdeni. De a férfiak akiket eddig megismertem nemhogy nem készek hanem keményen a múltban ragadtak.Akárkivel elkezdek ismerkedni pár beszélgetés után előjön hogy nemrég szakított a barátnőjével nem tudja mit akar vagy összejár még lánnyal de közben engem megkedvelt aztán én hozom magam kellemetlen helyzetbe ezek miatt mert palira vettek becsapottnak érzem magam és idegörlő hogy én tudom mit akarok ők meg nem.Volt egy randi ahol konkrétan az exnője hívogatta amíg fel nem vette a telót és a szemem előtt beszélgettek. Volt egy kapcsolatom is amikor párhuzamosan folytatott velem és az előző barátnőjével viszonyt.Én csak egy olyan férfira vágyom akinek nincs múlt csak jovő. Akinek a jelenlegi életében csak én vagyok.Akinek nem jelenik meg az exnője hogy múlthéten kavartak és újra összejönnek.Sokszor úgy érzem magam hogy én csak pótléknak kellek hogy kitöltsem a régi nőjük után hagyott űrt! Aki volt hasonló helyzetben hogy sikerült ebből kilábalni vagy mit tanácsoltok? Sajna ezek a dolgok csak akkor derülnek ki mikor már megkedveltem az illetőt.
2017. júl. 17. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már lezártam a múltat. Szóval nem csak olyanok vannak mint amit írsz.


Hogy tudod elkerülni őket? Sehogyan mert mindig menetközben derülnek ki a dolgok erről szól az ismerkedés. De legalább látod milyen és nem jössz össze velük, ez jó.

2017. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

és mennyi ilyen férfival akadtál össze?


szerintem azért nem annyira lehetetlen ez a dolog, de akkor nyíltan beszélhetsz az exekről ismerkedés alatt is, hogy kiderüljön ha van ilyen

2017. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Mert én nem ilyen nőre vágyom, igaz? 🤔 Ne hidd, hogy a nőknél nem ez van.

29F

2017. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki cipel egy batyut, kérdés mekkora és mennyire van nyitva a szája.

Jellem kérdése, ki hogyan kezeli.

2017. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért akadsz össze velük? Valószínűleg azért mert sok ilyen van mindkét nemnél. Aztán meg lehet azért is, mert van benned valami kedves, megértő stb ami hat az ilyenekre, mert úgy érzik te majd megérted őket és neked jól kipanaszkodhatják magukat. Nyilván nem egy arrogáns, önző csajnál próbálkoznak aki ott törné szét a poharat a fejükön ha randi alatt nem rá figyelnének....


Ne add fel, keress tovább, és figyelj oda, hogy ezt még az elején kiszűrd.

2017. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg nagyon is tudják, mit akarnak: elfelejteni az exüket. Ezért randiznak veled - hátha te képes vagy olyan érzéseket elindítani bennük, ami kiűzi a szívükből és a fejükből a volt párjukat. Ezek nagyon is határozott palik, csak épp a szónak nem abban az értelmében, ahogy te szeretnéd :D
2017. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem meg senkim sincs. Akivel szakítottam nem véletlenül történt. Ha valami nem működik, abból azonnal kilépek, és nem kötődöm hozzá utána.

Van olyan személyiségtípus, akinek viszont nagyon nehezen megy a szakítás. Nehezen tud kilépni a kapcsolatból.

2017. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindkét nemre jellemző tud lenni - emberfüggő, ki az aki továbblépett. Én exekkel nem is beszélgetek, pont ezért. A múlt az múlt.
2017. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Diavolino44 ***** válasza:
18%

Oke, ha a ferfi mar az elejen letisztazna, hogy szexet szeretne. Belemennel?? Nem. Azert nem amiert a tobbi no sem, s csak elvetve akad kivetel.

Igy eleve nem indulhat tiszta lappal egy ferfi, mert mar a szandekat sem fejtheti ki, kiveve ha mazohista es szeretne 99 visszautasitast es talan utana egy igent. Sokkal egyszerubb kodositeni.

Boccs, de maskeppen mukodik a testunk, ha nektek is igy porognenek a hormonjaitok, ugy ebbol nem lenne problema.

2017. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9


Elég paréj mentalitás.

2017. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!