Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért emlegeti fel folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emlegeti fel folyton a barátnőm, hogy másik férfiakkal, exekkel mi volt?

Figyelt kérdés

Már rohadtul idegesítő, ma pl. bejött amikor pisiltem és mondta, hogy egy pasit sem látott még így pisilni, ezzel eszembe juttatta már megint a múltját, régebben rengetegszer beszélt az exeiről meg más férfiakról, engem ez nagyon zavart és megbeszéltük, hogy többet nem fordul elő de nem tartotta be.

Most ez lesz örökké?Szakítsak?


2013. ápr. 5. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is baromira zavarna. Hogy miért csinálja, azt tőle kellene megkérdezni.
2013. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert te elég gáz vagy,közelébe sem jössz az exeinek,érted?
2013. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ne szakíts! Először beszélgessetek. Amikor én az exemről beszéltem az azért volt, mert még nem tettem túl magam rajta. Ha meg más pasikról beszél lehet csak féltékennyé akar tenni.. Add a tudtára, hogy senki más nem érdekel rajta kívül és mondd el neki, hogy ha nem tette túl magát az exén akkor ne legyen veled.. (tudom "könnyű mondani" de ez talán megoldást jelentene)
2013. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok még hogyha beszéltél róla hogy ez neked kellemetlenül esik, hogy féltékennyé akar tenni. Csinálj valami váratlant tőled mondjuk csak hirtelen teperd le és szenvedélyesen... Aztán ha mindent jól csináltál megkérdezheted hogy na ez kire emlékeztetett? ( ha jól sülnek el a dolgok akkor azt mondja senkire vagy csak rád)
2013. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás ha elmenekülsz a problémák elől,ne szakíts üljetek le és beszéljétek meg.
2013. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mivel már mondta, hogy ne emlegesse agy ez nem jön be

nem tudom mióta vagytok együtt, de ez nem normális, ezzel nem féltékennyé teszi, megöli a kapcsolatot

nézd ha gondolod, tegyél még egy próbát, mond meg, ha nem hagyja abba szakítasz vele, ha nem bírja abbahagyni, akkor dobjad

nm tudom nekem volt előtte egy pár, soha nem mondtam ilyet, eszemben sincs N

2013. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem akar róla beszélni, elintézi annyival, hogy " ilyen érzékeny vagy már megint"
2013. ápr. 5. 20:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a többi emlegetés is ilyen szintű volt, te vagy paranoiás.
2013. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem ilyen szintű volt, 13 hónapja vagyunk együtt, amikor összejöttünk az egy évvel az után volt, hogy szakított az előző barátjával,akivel9 hónapig voltak együtt, a srác dobta, előtte 2 komoly barátja volt, ezzel a 3 emberrel feküdt le rajtam kívül.

A 3.hónapig heti rendszerességgel mondott dolgokat, pl. hogy "exemmel mosógépen csináltuk" meg, hogy kicsi volt a farka, menő üzletember lett stb ilyeneket mondott, és az elejétől fokozatosan csökkentek ezek a dolgok, most már csak ilyenek mint amit írtam a kérdésben is, de ez is eszembe juttatja, és félek, hogy még szereti, pedig dobta.

2013. ápr. 5. 20:50
 10/11 anonim válasza:
Próbálja korrigálni rajtad azokat a hibákat amiket az exei tettek. Hogy te nehogy abba a hibába ess amiért ővelük szakított hidd el én is így csinálom a barátommal korrigálom a hibáit
2013. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!