Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarskeresozok, Badoozok, Tinderezok! Ti az ismerkedes szakaszatol szamitva hogyan es mikent jelentkeztetek le rola?

Figyelt kérdés

Vagy honnan tudjatok, h a masik epp nem csajozik/pasizik.

Egyszer mar lejelentkeztem rola, mert azt hittem (mertem remelni), hogy megtalaltam amit/akit keresek. Volt szulonek bemutatas, meg sokminden, aztan rajottem, h harom honap kidobott ido volt az eletembol. Az akkorinak megmondtam, hogy boldog akarok lenni es ehhez keresek embert. Ha o nem erzi ugy, hogy ez o lenne, akkor ennyi volt, keresek tovabb. En ezt nem szeretnem megint. Most epp randizom egy palival, attettem a keresest Badoon "csak baratokat keresek"-re, erre latom, h fent volt ekkor meg akkor, es meg mindig randizos profilja van... 35 felettiek vagyunk. Hogy es mint lehet ezt szepen rendezni?



2017. júl. 9. 11:22
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Elso talalkozod... Tehat elso randi... ez meg nem ismerkedes... csak egy randi.. ismerkedes amikor mar tobbedik randin vagyunk tul. ha mar a harmadik-negyedik randinal tartunk, akkor kezdodhet a beszelgetes a szexualis dolgokrol. Elso randin csak felmeri az ember, hogy egyaltalan tetszik neki a masik vagy sem. Elso randin/talalkozaskor nem beszelunk szexrol!
2017. júl. 10. 08:10
 32/32 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy valami ilyesmit fogsz írni. Annyi bujaság van benned, mint egy aranyhalban kb. Olyan férfi kéne neked, aki aszexuális, és nem izgatja különösképpen a szex. Hajrá.
2017. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!