Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarskeresozok, Badoozok, Tinderezok! Ti az ismerkedes szakaszatol szamitva hogyan es mikent jelentkeztetek le rola?

Figyelt kérdés

Vagy honnan tudjatok, h a masik epp nem csajozik/pasizik.

Egyszer mar lejelentkeztem rola, mert azt hittem (mertem remelni), hogy megtalaltam amit/akit keresek. Volt szulonek bemutatas, meg sokminden, aztan rajottem, h harom honap kidobott ido volt az eletembol. Az akkorinak megmondtam, hogy boldog akarok lenni es ehhez keresek embert. Ha o nem erzi ugy, hogy ez o lenne, akkor ennyi volt, keresek tovabb. En ezt nem szeretnem megint. Most epp randizom egy palival, attettem a keresest Badoon "csak baratokat keresek"-re, erre latom, h fent volt ekkor meg akkor, es meg mindig randizos profilja van... 35 felettiek vagyunk. Hogy es mint lehet ezt szepen rendezni?



2017. júl. 9. 11:22
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Eloben tobbszor is leszolitanak, de mivel fiatalos az arcom, az atlageletkor 23. Mindossze egyszer szolitott le egy 31 eves, de vele fel ora utan megszakadt az ismerkedes, mert semleges temak utan benyogte, h "Mikor szexeltem utoljara?" Es miutan ezutan mar csak az a kijelentes szokott jonni, hogy "Te aztan jol ki lehetsz ehezve", ezert otthagytam.
2017. júl. 9. 13:06
 22/32 anonim ***** válasza:
Utazz el másik városba,járj rendezvényekre, legyél tagja facebook csoportoknak, ahol azonos érdeklődésű embereket találsz, akikkel később talizhatsz. De fontos hogy egyik se társkereső csoport legyen, hanem valamilyen hobbihoz, érdeklődési körhöz kapcsolódjon. A társkereső oldalak a legrosszabb megoldás.
2017. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, de én pl nem látom a problémát abban, hogy valaki szexuális jellegű kijelentéseket tesz ismerkedési szakaszban. Nyilván szexelni is akar az, aki kapcsolatot keres. Te 35 évesen hónapokat akarsz várni a szexszel?
2017. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
23. Azzal tisztaban vagy, hogy akit megismersz es elso talalkozod van vele, es szexualis jellegu celzasokat tesz az CSAK SZEXRE megy. Nyilvan en sem akarok honapokat varni, az egeszseges kapcsolat resze a azex is, de nem csak szexelni akarok. Ahoz kapcsolat sem kell. Nekem viszont kapcsolat nelkul nem kell a szex, mert nem jo.
2017. júl. 9. 15:56
 25/32 A kérdező kommentje:
22. Ezekkel mind mind az a problema, hogy nem nezek ki annyinak, amennyi vagyok es a korombeli palik le se tojnak. Viszont a min. 10 evvel fiatalabbak le szoktak szolitani. Elo ismerkedesnek ez a hatulutoje nalam. Jelentkeztem mar tancolni is, elvetve talalni pasikat, akik nem az en korosztalyom... Szinten szingli baratnommel jarunk szabadteri koncertekre, rengeteg pali van, de nincsenek kortarsak. :( Jarok kondizni,evezni es futni, de tele vannak az egyesuletek csalados pasikkal es a gyerekeikkel. Strandon voltam ma, ott is mindossze egy pali volt, akinek senkije sem volt, de hiaba neztem ra es flortoltem volna, bele volt b*ulva a telefonjaba. De majd keresek facebook csoportokat, egyelore ez tunik a legjobb opcionak, koszonom! :)
2017. júl. 9. 16:09
 26/32 anonim ***** válasza:
Rengeteg 40-es férfi a 20 év körüli lányok után érdeklődik. Nem okozhat gondot, hogy fiatalnak tűnsz.
2017. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h hol vannak, mert engem csak a huszonevesek talalnak meg...
2017. júl. 9. 17:28
 28/32 anonim ***** válasza:
Aki ismerkedési szakaszban beszél a szexről, az csak szexet akar? Most már értem, miért választasz mindig rosszul...
2017. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
28. Hol irtam ilyet, hogy aki ismerkedesi szakaszban felhozza a szexet, az csak szexet akar?
2017. júl. 9. 23:58
 30/32 anonim ***** válasza:

Itt:


"akit megismersz es elso talalkozod van vele, es szexualis jellegu celzasokat tesz az CSAK SZEXRE megy."

2017. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!