Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarskeresozok, Badoozok, Tinderezok! Ti az ismerkedes szakaszatol szamitva hogyan es mikent jelentkeztetek le rola?

Figyelt kérdés

Vagy honnan tudjatok, h a masik epp nem csajozik/pasizik.

Egyszer mar lejelentkeztem rola, mert azt hittem (mertem remelni), hogy megtalaltam amit/akit keresek. Volt szulonek bemutatas, meg sokminden, aztan rajottem, h harom honap kidobott ido volt az eletembol. Az akkorinak megmondtam, hogy boldog akarok lenni es ehhez keresek embert. Ha o nem erzi ugy, hogy ez o lenne, akkor ennyi volt, keresek tovabb. En ezt nem szeretnem megint. Most epp randizom egy palival, attettem a keresest Badoon "csak baratokat keresek"-re, erre latom, h fent volt ekkor meg akkor, es meg mindig randizos profilja van... 35 felettiek vagyunk. Hogy es mint lehet ezt szepen rendezni?



2017. júl. 9. 11:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos szerencsétlenségemre egy őszinte ember vagyok, így ahogy beindult egy ismerkedős beszélgetés, hibernáltam/"ne látszódjak" (új keresőknek) módba raktam a profilom mindenhol.

De így pár pofára esés után, és tudva hogy egy átlagos nő egyszerre kb 10 pasival ismerkedik, már 2-3 lánynak is írogatok(hiszen 100-ból 10 ír vissza, 10-ből 2 akar is ismerkedni és válaszol, nem tűnik el, 2-ből pedig 1 a személyes találkában is benne van), bár rosszul érzem magam ettől, de még pár pofáraesés, és eljutok arra a szintre, hogy tökmindegy mi van, nem rejtem el magam, és újakkal kezdek bele, és úgy csinálom ahogy az átlagnő, akik még randizni is mennek párhuzamosan több férfival.

És remélem oda is eljutok a pofáraesések edző hatása miatt, hogy tárgyként tekintek a randipartnerre, és képes leszek össze vissza hamukálni, látszatra menni, így előadva a vonzó "FÉÉÉRRRFIIII"-t, ami sokaknak alapból megy, de nekem sajnos túl erős a gerincem.

2017. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát aki megijed a komoly kapcsolattól, azzal nyilván nincs is dolgod, arra nincs szükséged.
2017. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
41%

#11

Várjál, mindjárt megsajnálunk. Ja nem.

2017. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy volt, hogy én is randiztam sokakkal, ő is, nyilván egymással is közben... Aztán mikor már megcsókolt, meg simogatott, meg megengedtünk egymásnak nagyobb közelséget, úgy voltam vele, hogy oké, nekem mindegy, hogy ő épp mit csinál, én nem vagyok hajlandó egyszerre több embernek tapogatni magam. De ez én vagyok, nálam sokat jelent a közelség is. Meg mikor már hetente többször találkoztunk, akkor azért lehetett sejteni, hogy mással nagyon nem randizunk. Én sosem kérdeztem rá, hogy ő mit csinál vagy mennyire gondolja komolyan, nem igazán tartottam szükségesnek így, a magam részéről meg úgy voltam vele, hogy ha ez egyre komolyabb lesz, azért, ha meg nem, akkor azért, mert ezután nekem kell egy kis szünet akkor is, hiszen valamennyire "beleéltem" már magam és nem esne jól egyből más után kajtatni, szóval letöröltem a fiókom. Utólag kiderült, hogy ő amúgy már előbb, mint én, de jó volt ez így, fél évig együttvoltunk amúgy.:)


A családjának elég hamar bemutatott, szóval ez nem annyira jelentett nekem ott semmit... Nyilván ahány ház, annyi szokás, de az ő szülei és az enyémek is olyanok, hogy bárkit áthívhatok, értelemszerűen akkor bemutatom nekik és kész. Nem kell ahhoz semmi extra, a barátaimat meg az évfolyamtársaimat is random áthívtam, mégis sokszor jobb, mint egy kávézóban vagy könyvtárban ülni pl.:) Meg nálam nem törvényszerű a szex sem azzal, hogy átjön a másik...

20L

2017. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

10. Ertelmesen valasztok es nem fekszem ossze minden emberrel, akivel osszehoz a sors. Aki ugy kezdi az elso leveleben vagy az elso par randin, hogy szexualis jellegu kijelenteseket tesz, azt hagyom. De az idopocsekolokat nehezen lehet kiszurni.

11. En is ilyen voltam /nokent/ mara megtanultam,hogy a kapcsolat kezdeti fazisaban tobb vasat kell tartani a tuzbe. Csak en amiatt, mert 20 pasibol 19 csak szexet akar, es mig elerek addig az egyig, sok ido elmegy. Igy gyorsabban megy a szelektalas.

2017. júl. 9. 12:14
 16/32 A kérdező kommentje:

14. Koszonom, hogy megosztottad! En is igy voltam vele az elejen, de utana tobbedik arcon csapas utan mar nem, mert az en idom megy, a pasik meg meg 45 evesen sem csusznak ki a korbol. Mig valakivel nem komolyodik randizom, de ha mar eljut a "kapcsolat" olyan szintig, hogy intimitas, addig folyamatosan epitem le a tobbieket. De sajnos olyan vilagban elunk, hogy ez nem szamit, igy en is alkalmazkodom. Igaz, ha egy emberrel mar van intimitas, akkor a tobbivel nincs mar semmi olyasmi, max randi.

A valaszt amugy megtalaltam szerencsere a kerdesemre. Le kell ulni es megmondani: Kedvellek es szeretnem Veled folytatni, de tudnom kell, hogy hogy allunk, mert vannak maslehetosegeim is. Tudnom kell, hogy nekik mit mondjak. Szoval, hogy allunk most?

2017. júl. 9. 12:24
 17/32 anonim ***** válasza:

Mi kb. 3 honapja talalkoztgatunk, mindketten regisztralva vagyunk meg. Ö egyszer rakerdezett szoktam e meg tinderezni, en mondtam, hogy ha nagyon unatkozom neha szoktam vele jatszani, de nem ismerkedek. Ö mondta, hogy ö mar abszolut nem.

Mivel az egyetlen dolog amit kertem töle a maximalis öszinteseg volt, en hiszek neki. Ezen felpl bizalom nelkül mit er egy kapcsolat? Lehet nem lesz regisztralva, de attol meg van 200 masik tarskeresö, Facebook es persze a valo elet. Nekem a volt ferjem nagyon csunyan hazudott, felrejart, manipulalt. De nem ertem, hogy miert ez alapjan kene megitelnem egy masik embert. Ha ez a pasi nem adott okat arra, hogy ne bizz benne, akkor miert ne tenned?

2017. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Bennem felmerült a kérdés, hogy muszáj ilyen komolytalan ismerkedős felületről erőlködve választani valakit, miközben már eleged van az egészből? Nekem ez iszonyat erőltetettnek tűnik.

Olyan mintha termékek közt keresnéd a legjobbat, és hosszas szarakodás, mérgelődés után megtalálod azt ami valamennyire megfelel neked. Rányomsz a megrendelésre. Már az sem érdekel ha mégse lesz jó, csak legyél túl rajta.

Eleve már az milyen lehangoló, hogy tudod, aki ott fent van, arra több ember is vadászik egyszerre, miközben ő több száz lányra vadászik párhuzamosan, és mindenki erőlködve teszi ezt. A beszélgetés csak egy tér kitöltő cselekvés, minden sablon szerint megy.

2017. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
18. Nem a bizalomrol van szo. Ha o azt mondja, h tovabb ismerkedik, akkor aldasom ra, csak ne pocsekolja az en idomet. A huszas eveim ilyenekkel mentek el... Ha azt mondja, h lejelentkezett v mar nem csajozik (magatol, mint a Te esetedben, h o kerdez ra), akkor is oke. De amig azt latom, h fent van es aktiv, addig nincs mirol beszelni. Igazad van, h van Face meg miegymas, ahol szinten csajozhat, de ha Veled van es megprobalja Veled eltolteni az idot, a kedvedben jarni, akkor ketseged sem lesz, es mondani sem kell. Nekem sem volt kerdes egeszen addig, mig azt mondta, elutazik a hetvegere es ideje sem lesz irni, aztan latom a Badoon a belepeseket meg Facen...
2017. júl. 9. 12:56
 20/32 A kérdező kommentje:

17-esnek szolt a valasz, bocsanat!

18. Es megis hol ismerkedjek egy kisvarosban, ahol a kocsmakon kivul semmi nincs?

2017. júl. 9. 12:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!