Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti megnézitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti megnézitek, hogy egy pasinak milyen karórája van? Dob ez valamit a férfi összhatásán?

Figyelt kérdés
Számít az, hogy egyáltalán van-e neki, és ha van, az hozzáad valamit a férfias kiállásához?

2017. júl. 9. 08:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mert ez ugyanolyan, mint a jóképű, csinos. Melyik hangzik furán egy férfitól? Hogy ő jóképű-e vagy csinos?
2017. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát én nem vagyok plázacica, távol áll tőlem, viszont számomra az egyik a sok dolog közül, amit megnézek egy férfin. A kéz és a cipő sokat elárul. Nem feltétlen azért teszem, mert vonzódom az adott férfihoz, vagy mert párkapcsolatot szeretnék, köszönöm szépen, boldog vagyok a meglévőben. Viszont egy jól megválasztott kiegészítő sokat dob az összhatáson, de a márka már kevéssé érdekel. Egy erős középkategóriás órám van, páromnak úgyszintén. Környezetemben azt tapasztalom, hogy mindenkinek van valami, amire szeret külön figyelmet fordítani, legyen az karóra, nyaklánc, gyűrű, napszemüveg, sima szemüveg. Viszont sok minden más is kell, hogy egy férfit vonzónak találjak, ezek csak ilyen kiegészítő részletek.
2017. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az olyan stílusú férfiak, akik karórát hordanak :(
2017. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A páromnak kínából rendelt pár ezer forintos órája van.Tetszik, jól néz ki rajta.
2017. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem pár ezer forintos karórám van, a szíja volt már cserélve, az óraszerkezet jól működik, számomra a kényelem és a praktikum fontos egy karóránál, jól látható, számozott számlap, kényelmes szíj (ami nálam a bőr/műbőr, és egyszínű fekete, nem szeretem a fém szíjat, kényelmetlen). Persze a kirakatban megnézem a drágább órákat, pont a napokban láttam egyet, ami kb. másfél millióba került, azon gondolkodtam, hogy vajon milyen extrát tudhat ennyiért, esetleg elmegy helyettem dolgozni is? De nem veszek drágábbat, ha egy olcsóbb is megfelel az igényeimnek, én ezt pazarlásnak tartom, ráadásul ha a drágát ellopják, az nagy veszteség, ha az olcsót ellopják, ugyanolyan filléres áron tudok venni másikat (nemrég meséltek nekem egy szállodai lopási esetről a közelmúltban, ha jól rémlik, ott is valami drága órát loptak el, az alkalmazottat, aki meglopta a vendéget, kirúgták, de mondjuk a vendég is minek visz magával egy nyaralásra ilyen értékes dolgokat). A csicsás, díszes, gyerekes, design karóráknak is megvan a maguk helye és a megfelelő öltözködési stílus, amihez passzolnak, és mással ne, egy temetésre gyászöltözethez sem veszünk fel színes-tollas kalapot, mert nem való.
2017. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Orabol hulyeseg olcsot venni, en pedig nem szeretem a hulye ferfiakat.
2017. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16

Remélem nincs számítógéped, vagy telefonod, mert nem éri meg belőlük olcsót venni, minimum egy i7es proci és egy Xiaomi Mi Mix :D

Meg persze házból sem érdemes olcsót venni, budai villa a minimum.

2017. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha tudni akarod, ezekbol is draga mindenem.
2017. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki gazdag. :-) Egyébként meg sokszor az olcsó is ugyanolyan jó, mint a drága, sőt, akár ugyanott is gyártják, csak nem rakják rá a márkajelzést, de hát aki nem tud mit kezdeni a nagy vagyonával, és nem kell spórolnia, mint másoknak, az hadd fizessen sokat, azoknak is meg kell élni, akik fillérekért dolgoznak ezekben a gyárakban... :-)
2017. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Biztos sokat elárul "a kéz és a láb" pff a sok értelmes ember fogadjunk valami agyoniskolázott vagy:)


Mer ha mondjuk kínai cipője van ami nem divatos akkor már te meg tudod mondani hogy ő biztos szegény mert épp erre telik neki vagy nem érdekli divat (te ezt gondolod közbe meg lehet van pénze és az is lehet nem érdekli a divat de mondjuk lehet azér vesz olcsó cipőt mert zsidó)

De akinek mondjuk armani órája van az istenkirály és elegáns, inteligens, higénikus.. valószínű elárulja az armani óra neked hogy mondjuk a munkahelyi mosdóba le se húzta a wct majd kezet se mosott pl vagy már 2 napja nem fürdött,

Vagy ha sportos órája van egy 100 kiós srácnak akkor valószínűleg testépítő vagy futó, mert épp az óra ezt árulja el, de az is lehet hogy úgy kapta hiába nem sportos se ő maga, se a stílusa, de felvszi mer ha már ezt kapta akkor mér vegyen újat.

Apámnak okos órája van, de bekapcsolni se tudja a gépet, de ha okos órája van akkor papi létére biztos ért a mai technikához és szereti.. :Dmer ugye ezt árulta neked el az óra :DD

Tehát ja nagyon sokat elárulnak ezek a dolgok...

2017. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!