Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hány százaléka várja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka várja el hogy egy férfi férfias magabiztos határozott legyen?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Biztos sok, de sokan nemigazán tudnak mit kezdeni vele.

30/f

2017. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
100
2017. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha normális, akkor mind elvárja. Miért jó egy nem férfias, bizonytalan pasi?
2017. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha tényleg mind elvárja ugyanakkor azt hallom egyre kevesebb az ilyen pasi akkor valami hiba van a gépezetbe és csomó macskás nő lesz
2017. júl. 7. 10:24
 5/16 anonim ***** válasza:
Az elvárás az egy dolog, tehát megvan rá az igény. A másik dolog, hogy egyre kevesebb van, na akkor ezekkel kell beérni a nőknek!
2017. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Párkapcsolatban én elvárom a határozottságot olyan téren, hogy tudja, mit akar, ne féljen tenni érte, legyen véleménye, és álljon ki érte. A tutyimutyiktól a hideg ráz. Magabiztosság annyira nekem nem elvárás... persze egy egészséges önkritika nem árt, és ne is ez az "engem mindenki utál, és egy csődtömeg vagyok" típus legyen. Ja és ne menjen át se a magabiztosság, se a határozottság bunkóságba, basáskodásba.

(szerencsére nekem sikerült találnom olyat, aki az én ízlésemnek megfelelt ilyen téren)

2017. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Diavolino44 ***** válasza:
40%
Nem lesz macskas, no, mivel csak meg fog alkuszni a parkapcsolatban. S fel fognak cserelodni a nemi szerepek. Persze, ez kifogja nyirni a szexualitast. S ez mar, kezd tendencia lenni.. egyre gyakoribb, hogy a csajok osszejonnek a kedves aranyos gyikes sracokkal, aztan panaszkodnak, hogy rossz a szex. Mivel meg parkapcsolatba el lehet, játszani, hgy minden rendben van, de mikor a srac nem vagja a falhoz a csajszit, vagy tepi le rola a ruhat. Persze, hogy a no nem fog normalisan felizgulni egy ido utan.
2017. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Párkapcsolatban én elvárom a határozottságot olyan téren, hogy tudja, mit akar, ne féljen tenni érte, legyen véleménye, és álljon ki érte."

Többnyire ezt úgy kell sajnos érteni, hogy a nő kompromisszumra való kényszere minden esetben legyen 0%.

Ez az a fajta aki nem tudja hova tenni, ahogy írtam korábban. Ahogy a komment gazdája is írta a zárójeles részben, lehetőleg olyannal kell közösködni akikkel megegyeznek a célok és a személyiség.

30/f

2017. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2017. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők 100%-a örülne neki, de nem mind várja el.
2017. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!