Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hány százaléka várja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka várja el hogy egy férfi férfias magabiztos határozott legyen?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 10:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Tartom magam annyira jó nőnek kívül-belül, hogy elvárjak egy ilyen alap dolgot. :D De most komolyan, miért kell szerencsétlenkedni? És bszki még büszkék is rá egyesek és még csak nem is akarnak változtatni rajta. Én már megőrültem volna, ha ilyen lennék, nő létemre is. Sőt, még nőben sem viselem el magam körül a bizonytalan, hisztis embereket, akik képtelenek felszabadultak és határozottak lenni és folyamatosan boostolni kell az egójukat, hogy bármit tudj velük kezdeni. Azar az ilyen társaság, egy normális embert csak lehúz.
2017. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem taszti. En a szolgakat szeretem.
2017. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87,6 %-uk.
2017. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én utálom és mindig is utáltam a magabiztos,határozott férfiakat!!!

Nem várom el sose vártam el! 30N

2017. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én pl. nem vártam el, amikor összejöttem a barátommal, egyáltalán nem volt magabiztos, sőt még volt is benne egy enyhe szociális szorongás, durva önbizalomhiány. Mondjuk abban határozott volt, hogy tőlem mit akar, képes volt kezdeményezni, nem nekem kellett kicsikarni belőle, hogy akkor most mi van köztünk, és megerőszakolnom sem kellett. :P


Azóta eltelt 4 év, lediplomázott, dolgozik, nagyon talpraesett lett, elkezdett edzeni is, szóval ezek miatt már jó adag önbizalma van, egyre sikeresebb, és mégsem törtető és nagyképű, hanem kedves és tisztességes. Ő a nagybetűs férfi az életemben.

2017. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nekem nem hátrány,ha nem irtó feminin és tesze-tosza.
2017. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!